Kino pod Gwiazdami z Louvre Hotels Group

Kino pod Gwiazdami z Louvre Hotels Group

Rozpoczyna się niezwykła podróż przez świat kina – już 13 maja w Patio Mixology, koktajlbarze w The Complex, zainicjowanym przez Louvre Hotels Group na warszawskiej Woli. Pod hasłem "Kochasz kino? Chodź na patio!" zaczyna się cykl wieczorów filmowych, który będzie trwał aż do 30 września.

Koktajlbar Patio Mixology to serce przestrzeni kulinarno-rozrywkowej The Complex, w której skład wchodzą jeszcze dwa koncepty gastronomiczne: comfort foodowa restauracja Tulipe oraz street foodowa The Loft. Całość znajduje się na parterze multibrandowego obiektu Louvre Hotels Group przy ulicy Towarowej 2 w Warszawie, który obejmuje hotele marek Golden Tulip, Campanile i Première Classe.

Patio Mixology redefiniuje ideę baru hotelowego. W klimatycznym wnętrzu dobrze miksują się smaki, ludzie i doświadczenia oraz urzeczywistnia się idea eatertainment, czyli łączenia pysznego jedzenia z pyszną zabawą. Goście spędzają tu czas przy kawie wypalanej na specjalne zamówienie lub autorskim koktajlu przygotowanym przez wytrawnych miksologów obsługujących jeden z lepiej zaopatrzonych barów w stolicy. Gdy zapada zmrok, ponad przeszklonym sufitem migoczą gwiazdy, a rozproszone oświetlenie tworzy wewnątrz magiczną atmosferę, współgrającą z dźwiękami granej na żywo muzyki lub obrazami wyświetlanymi na wielkim projektorze.

„Kino pod Gwiazdami” to nie tylko seria wyjątkowych wieczorów filmowych, ale także sposób na integrację z lokalną społecznością. Mateusz Lewandowski, Dyrektor Sprzedaży Louvre Hotels Group w Polsce, podkreśla, że inicjatywa ta ma na celu nie tylko zaproszenie partnerów, ale również stworzenie wydarzenia otwartego dla mieszkańców stolicy i hotelowych gości.

Projekcje odbywać się będą co dwa tygodnie o godzinie 21:00, przygotowując dla widzów wyjątkowe doznania filmowe. Od romantycznych komedii po trzymające w napięciu thriller, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie także bogatej oferty gastronomicznej The Complex oraz wyrabianego na miejscu popcornu.

Program cyklu Kino pod Gwiazdami w Patio Mixology

13.05 Grand Budapest Hotel

27.05 Bohemian Rhapsody

10.06 Pulp Fiction

24.06 Coco

8.07 Morderstwo w Orient Expressie

22.07 Notting Hill

19.08 Mamma Mia!

2.09 Skyfall

16.09 Spectre

30.09 Nie czas umierać

Wejście przez hotel Golden Tulip Warsaw Centre.

Danuta Marcinkowska, Koordynator ds. Marketingu i PR w Louvre Hotels Group, podkreśla, że The Complex oferuje więcej niż tylko noclegi dla podróżnych. To kompleksowe doświadczenie, które integruje turystów i mieszkańców, tworząc miejsce spotkań i rozrywki dla wszystkich. Cykl „Kino pod Gwiazdami” to jedno z wielu twórczych podejść Louvre Hotels Group do funkcji obiektów hotelowych.

INFORMACJA PRASOWA