Kiedy targi w Polsce? Debata i zielone światło dla branży.

Kiedy targi w Polsce? Debata i zielone światło dla branży.

1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka, a 2 czerwca... Global Exhibitions Day, czyli Światowe Święto Branży Targowej! 

Tego dnia odbędzie się debata branżowa Polskiej Izby Przemysłu Targowego i Komitetu Obrony Branży Targowej o nazwie "#BACK TO BUSINESS – ZIELONE ŚWIATŁO DLA BRANŻY - #GED2021". 

Debata odbędzie się o godzinie 11 i wezmą w niej udział: 

  • Krzysztof Skiba (polski muzyk, autor tekstów, satyryk, wokalista rockowy), 
  • Bogdan Wenta (prezydent Kielc, były selekcjoner reprezentacji Polski w piłkę ręczną i były trener VIVE Kielce),
  • Robert Piaskowski, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Kultury.


Panowie będą rozmawiać o tym, jak ważna jest organizacja targów. Jakie korzyści płyną z niej zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających, a także dla miast i gospodarki. 

MTP, Targi Kielce, Targi w Krakowie, MTG, czyli najwięksi organizatorzy targów w Polsce, przedstawią pełną gotowość firm targowych do organizacji targów oraz zaprezentują bogaty program jesiennych eventów. Przypomną również, że targi są bezpieczne.

Każdy będzie mógł wziąć udział w tym wydarzeniu, ponieważ będzie transmitowane na żywo na profilu Facebookowym Polskiej Izby Przemysłu Targowego - https://www.facebook.com/events/802780003678366

Dodatkowo w godzinach 21-22 obiekty targowo-kongresowe w całym kraju (także obiekty, które popierają Akcję) zostaną podświetlone na zielono. Wśród takich obiektów będą m.in. Targi Kielce, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Centrum Kongresowe ICE Kraków, EXPO Kraków, AmberExpo Gdańsk, fontanna Neptuna w Gdańsku, Katowicki Spodek, Centrum EXPO XXI, Pałac Nauki i Kultury, TAURON Arena Kraków, Zamek w Chęcinach, Klub piłki ręcznej Vive Łomża Kielce, Centrum Nauki Leonardo Da Vinci. Wszystko to w ramach Akcji #Zielone światło dla branży – #GED2021.

INFORMACJA PRASOWA