Już wkrótce otwarcie hotelu Golden Tulip Warsaw Airport!

Już wkrótce otwarcie hotelu Golden Tulip Warsaw Airport!

Już niebawem w Warszawie otwarty zostanie Hotel Golden Tulip Warsaw Airport należący do Louvre Hotels Group – drugiej co do wielkości grupy hotelowej w Europie. Obiekt powstał we współpracy z prywatnym inwestorem TDS Sp. z o.o.  Golden Tulip Warsaw Airport będzie drugim w stolicy i szóstym w Polsce obiektem marki.

Hotel oferować będzie aż 90 przestronnych, klimatyzowanych pokoi  urządzonych w nowoczesnym i eleganckim stylu. Wnętrza będą wyróżniać się oryginalnym designem. Oprócz tego w hotelu znajdować się będzie restauracja,  oraz sale konferencyjne z wyposażone w  sprzęt multimedialny najwyższej klasy.   Z hotelowych okien będzie rozpościerał się  spektakularny widok na startujące i lądujące z Lotniska Chopina samoloty.  
 
Niezaprzeczalnym atutem hotelu będzie jego doskonała lokalizacja. Obiekt położony jest się przy jednej z głównych arterii drogowych Warszawy,  przy Alei Krakowskiej 235, z łatwym dostępem do transportu publicznego, zaledwie 5 km od ścisłego centrum. Położenie hotelu umożliwia także szybkie i proste połączenia  z Lotniskiem Chopina oraz dojazd do obwodnicy S2 i S8 i autostrady A2.
 
Dyrektorem hotelu Golden Tulip Warsaw Airport jest Jacek Sikorski, który z grupą Louvre Hotels Group związany jest od lutego 2016 roku. Wcześniej pracował jako Dyrektor Sprzedaży warszawskiego kompleksu hoteli Golden Tulip, Campanile i Première Classe. Za przygotowanie obiektu do otwarcia odpowiedzialny jest Marcin Gałązka będący zastępcą dyrektora tego samego kompleksu hoteli.  
 
INFORMACJA PRASOWA