Jesienne szkolenia i konferencje w Pałacu Łazienki II w Ciechocinku

Jesienne szkolenia i konferencje w Pałacu Łazienki II w Ciechocinku

Pałac Łaziki II w Ciechocinku to doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia czy imprezy integracyjne. Atutem tego miejsca jest doskonała lokalizacja w samym centrum Polski oraz przepyszna kuchnia. 

Pałac w Ciechocinku początkowo pełnił jedynie funkcję uzdrowiska, na przestrzeni lat stał się jednak hotelem zapraszającym w swoje progi zarówno osoby chcące skorzystać z bogatej oferty SPA & Wellnes, rodziny na weekendowy wyjazd oraz klientów biznesowych, pragnących zorganizować tu konferencję czy szkolenie. W sezonie jesiennym obsługa hotelowa przygotowała specjalny pakiet konferencyjny w atrakcyjnej cenie. Klientom biznesowym zapewniony zostanie wynajem klimatyzowanej sali wyposażonej w profesjonalny sprzęt do prezentacji (rzutnik, ekran, flipcharty, nagłośnienie) oraz bezpłatny dostęp do internetu. Podczas szkolenia przewidziane są przerwy kawowe, zaś po nim integracyjne ognisko z możliwością pieczenia kiełbasek. W pakiet wliczony został również nocleg wraz ze smakowitym śniadaniem, bezpłatny parking oraz odprężające seanse w saunie fińskiej.

Jesień to idealny czas na organizację szkolenia czy konferencji. Sezon urlopowy dobiega już końca, a pogoda sprzyja spotkaniom integracyjnym. Właściciele Hotelu Łazienki II w Ciechocinku pamiętając o tym stworzyli promocyjną ofertę dla klientów obowiązującą do końca listopada. Oferta dostępna jest pod hasłem „jesienne szkolenie”.

Zapoznaj się z prezentacją Hotelu Łazienki II.