Jak zorganizować event online? Dowiedz się podczas konferencji Spark of Change!

Jak zorganizować event online? Dowiedz się podczas konferencji Spark of Change!

26 stycznia odbędzie się 3. edycja konferencji online Spark of Change. Mamy przyjemność po raz kolejny patronować temu wydarzeniu.

Spark of Change to wydarzenia skierowane dla wszystkich osób, które zajmują się organizacją wirtualnych spotkań zarówno na co dzień, jak i okazjonalnie. Podczas eventu można się dowiedzieć, jak organizować wirtualne wydarzenia, by były one profesjonalne i angażujące uczestników. Organizatorzy konferencji chcą pokazać również, jakie możliwości event managerom daje nowa postpandemiczna rzeczywistość.

Ta wirtualna konferencja ma zasięg międzynarodowy - trafia do event managerów z różnych zakątków świata. Misją i celem konferencji jest wypracowanie standardów realizacji eventów online oraz przygotowanie przedstawicieli branży z całego świata na kolejne wyzwania, jakie przyniesie nowy rok. Konferencja kładzie również nacisk na edukację klientów, którzy mierzą się z organizacją firmowych eventów w nowym i wcześniej nieczęsto praktykowanym formacie.

- Obserwujemy ciągłą transformację branży eventów online, ale wciąż jest wiele do nauczenia się w tym obszarze, w końcu nie tak dawno wydarzenie online były organizowane bardzo sporadycznie. Dlatego konferencja Spark of Change ma nie tylko edukować event managerów, lecz również pozwalać im na zdobywanie nowych kompetencji i wymianę doświadczeń z innymi ekspertami z branży z całego świata – wyjaśnia Michał Michałowski, organizator konferencji i CEO Online Event Support.

Spark of Change składać się będzie z 3 WIRTUALNYCH SCEN, a każda z nich skupiona będzie na konkretnym obszarze związanym z organizacją eventów online.

Na SCENIE I uczestnicy dowiedzą się, jak zaangażować odbiorców wirtualnych spotkań; przedstawią pomysły na działania angażujące; wyjaśnią, jak stworzyć dwustronną komunikację podczas takiego spotkania; na tej scenie uczestnicy konferencji dowiedzą się również, jak skutecznie promować własne wydarzenia.

SCENA II będzie pochwałą dla technologii - uczestnicy dowiedzą się, jakie wirtualne platformy są na rynku; wysłuchają o najnowocześniejszych technologiach oraz produkcji i reżyserii wydarzeń, a także o green screenach, technologii vMix.

Na SCENIE III z kolei uczestnicy poznają możliwości  tworzenia niezapomnianych treści na eventy online z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości, poznają dedykowane projekty graficzne, posłuchają o animacjach, które wzbogacają tego typu wydarzenia.

Konferencja online Spark of Change jest bezpłatna. Można się na nią zarejestrować pod tym linkiem: www.sparkofchange.online

INFORMACJA PRASOWA