Jak nie dać się baterii?

Jak nie dać się baterii?

Po adapterach do prądu Skross WTA, PRINTin, dystrybutor Skrossów w Polsce, przedstawia nowy gadżet podróżny. Tym razem lekka, 12 gramowa ładowarka Skross Midget USB Car Charger, która w połączeniu z kablem USB zapewni stały dostęp do prądu w czasie podróży samochodem, wozem kempingowym czy… jachtem.


 


Skross Midget USB Car Charger to szwajcarskiej produkcji ładowarka, którą podłączyć można do każdego gniazda zapalniczki o napięciu 12V - w samochodzie, wozie kempingowym czy jachcie. Migdet przyda się nie tylko zapominalskim, którym telefon zwykł "padać" w najmniej oczekiwanym momencie. Skorzystają z niego także ci, którzy w wolnym czasie pływają łodzią, wybierają się na szalone wakacje samochodem kempingowym czy po prostu dużą część dnia spędzają za kółkiem - w końcu statystki mówią, że na stanie w korkach może umknąć nam nawet rok życia...


 


Skross Midget USB Car Charger przeznaczony jest dla wszystkich mobilnych urządzeń wyposażonych w kabel USB. Można więc w podróży beztrosko słuchać iPoda, rozmawiać przez telefon, wyznaczać trasę GPSem czy uwieczniać widoki cyfrówką, bez wściekania się na rozładowaną baterię.


 


Zaletą midgetu są też jego niepokaźne gabaryty – urządzenie jest wielkości kciuka i waży tylko 12 gram. Nie ma zatem przeszkód, żeby nosić go w kieszeni, przy kluczach, w torebce czy po prostu wrzucić do schowka w samochodzie.


 


Sugerowana cena detaliczna wynosi 59 zł, urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją.


 


Wszystkie Skrossy przeznaczone są do dalszej sprzedaży resellerskiej. Listę sklepów oferujących urządzenia znaleźć można na stronie dystrybutora - www.skross.com.pl.


 


INFORMACJA PRASOWA