Jacek Sikorski nowym Dyrektorem Sprzedaży

Jacek Sikorski nowym Dyrektorem Sprzedaży
Z dniem 1 lutego, nowym Dyrektorem Sprzedaży warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe został Jacek Sikorski, który na stanowisku zastąpił Beatę Nawrot, pełniącą obecnie funkcję Dyrektora Sprzedaży całej sieci w Polsce.

Związany z hotelarstwem od 10 lat, swoje bogate doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta indywidualnego i korporacyjnego zdobywał pracując dla hoteli: System Premium Poznań, Sheraton Poznań Hotel, Hotel Atut oraz World Trade Center Poznań. Aktywnie uczestniczył w procesie związanym z otwarciem nowego hotelu Sheraton w Poznaniu. Był wielokrotnie nagradzany w sieci Starwood za osiąganie wysokich wyników sprzedażowych, w tym otrzymał wyróżnienie na poziomie regionalnym w Europie. Posiada również certyfikat Six Sigma Green Belt oraz wieloletnią praktykę w zarządzaniu projektami w oparciu o tę metodę.

"Bardzo się cieszę, że dołączyłem do zespołu dynamicznie rozwijającej się sieci Louvre Hotels Group. Z entuzjazmem przyjmuję nowe wyzwanie, jakim jest rynek warszawski." - powiedział Jacek Sikorski.

INFORMACJA PRASOWA