Jacek Sikorski dyrektorem hotelu Golden Tulip Warsaw Airport

Jacek Sikorski dyrektorem hotelu Golden Tulip Warsaw Airport

Jacek Sikorski, dotychczasowy Dyrektor Sprzedaży warszawskiego kompleksu hoteli Golden Tulip, Campanile i Première Classe od 1 lipca objął stanowisko dyrektora hotelu Golden Tulip Warsaw Airport, którego otwarcie już wkrótce.  
 
Jacek Sikorski z hotelarstwem związany jest od ponad 10 lat. Bogate doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta indywidualnego i korporacyjnego zdobywał  w Louvre Hotels Group, wcześniej pracował także dla hoteli: System Premium Poznań, Sheraton Poznań Hotel, Hotel Atut  oraz dla World Trade Center Poznań.  Wielokrotnie sam, jak i wraz z zarządzanym przez siebie zespołem osiągał wysokie wyniki sprzedażowe, przekraczające założenia budżetowe, a w sieci Starwood otrzymał za to wyróżnienie w regionie EMEA. Aktywnie uczestniczył w procesie związanym  z otwarciem nowego hotelu Sheraton w Poznaniu, a teraz otwiera hotel Golden Tulip Warsaw Airport.
 
Jacek Sikorski jest absolwentem Wydziału Turystyki i Rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Posiada certyfikat Six Sigma Green Belt oraz wieloletnią praktykę w zarządzaniu projektami w oparciu o tę metodę.
 
„Nominacja na stanowisko dyrektora hotelu Golden Tulip Warsaw Airport  to dla mnie wyróżnienie i duża radość. Pozwala mi nie tylko kontynuować pracę   w branży hotelarskiej, która jest moją pasją, ale i rozwijać się w nowych obszarach.”

INFORMACJA PRASOWA