IV Event Biznes - jesienny kongres od SBE

IV Event Biznes - jesienny kongres od SBE

Stowarzyszenie Branży Eventowej zaprasza już po raz czwarty managerów oraz dyrektorów działów marketingu, specjalistów departamentów zakupów, PR-owców oraz HR-owców do świata informacji na temat budowania marki i korzyści zarówno w dziale sprzedaży, jak i wizerunku, które uzyskać można dzięki event marketingowi. Spotkanie odbędzie się już 7 listopada 2017 roku w Warszawie w Digital Knowledge Village.

Rada Programowa składająca się z 22 osób zadba o tematykę prelekcji oraz wybór mówców prezentujących najważniejsze założenie oraz nowoczesne sposoby rozwoju firm. Pojawią się tam wybitni prelegenci, zarówno z Polski jak i zagranicy, o czym zapewnia dyrektor programowy konferencji - Anna Nowakowska. Podkreśla ona, że kompendium wiedzy będzie tutaj przekazywane przez najlepszych specjalistów w świecie event marketingu, posiadających bogate portfolio zrealizowanych już projektów dla najlepszych marek. To osoby, które na co dzień stosują narzędzie, jakim jest event, a swoje pomysły mogą poprzeć konkretnymi przykładami. 

W programie Event Biznes przewidziane są różne bloki tematyczne, takie jak: wartości w budowaniu efektywnych relacji, Event w zintegrowanej komunikacji marketingowej, różnorodne rodzaje eventów, bezpieczeństwo w organizacji eventów, a także przyszłość eventów - działania i narzędzia. Przewidziane są również panele dyskusyjne: Event marketing a employer branding - skuteczne narzędzia budowania wizerunku pracodawcy oraz Przyszłość w eventach. Jak trendy zmieniają eventy? Presja czy nowa rzeczywistość?. Panelom będą przewodniczyć najlepsi specjaliści w tych dziedzinach. 

Listę osób oraz szczegóły dotyczące wyjątkowych gości można odnaleźć na stronie kongresu.

Organizatorem IV Konferencji Event Biznes jest Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE), które zrzesza agencje eventowe, podwykonawców enentów oraz lokalizacje, ponadto działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń. Stara się rozwijać edukację oraz pro-biznesowe działania zmierzające do budowania jakoś wsparcia dla polskiej branży eventowej. Jest też inicjatorem oraz współtwórcą Studium Podyplomowego Event Management. Dąży też do wypracowania standardów w branży oraz umocnienia pozycji event marketingu wśród narzędzie marketingowych i biznesowych.  

Już teraz można rezerwować bilety na stronie kongresu oraz śledzić bieżące informacje na FB Event Biznes

INFORMACJA PRASOWA