Inwestycje Hoteli Diament

Inwestycje Hoteli Diament
Hotele Diament w ostatnich latach przeprowadziły wiele inwestycji związanych z modernizacją i rozbudową istniejących hoteli. W obiektach we Wrocławiu, Katowicach i Ustroniu została powiększona baza noclegowa.

Park Hotel Diament Katowice jest dedykowany klientom biznesowym, ale ze względu na niewystarczającą liczbę miejsc noclegowych do obsługi dużych grup, została podjęta decyzja o rozbudowie. W wyniku tych działań w obiekcie będzie oferował 368 miejsc noclegowych w 190 pokojach oraz centrum konferencyjne na 300 osób. Nowoczesne sale konferencyjne będą mogły gościć różne wydarzenia: konferencje, szkolenia, sympozja. Inwestycja ma zostać zakończona w marcu 2010.

Hotel Diament w Gliwicach również przejdzie modernizację. Spowodowane jest to zwiększonym ruchem turystycznym w Gliwicach i okolicy głównie w obszarze turystyki biznesowej. Czwarte piętro obiektu ma zostać przystosowane i zaadaptowane na nowe apartamenty, które będą spełniały potrzeby gości biznesowych przybywających do miasta na spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, zjazdy. Inwestycja została rozpoczęta w sierpniu 2009.

Natomiast Hotel Diament w Ustroniu planuje w przyszłym roku otwarcie części Spa składającej się z basenu, brodzika, wanny jacuzzi. Spółka planuje również budowę nowych obiektów w innych województwach niż śląskim i dolnośląskim, gdzie posiada siedem trzygwiazdkowych hoteli biznesowych.

Źródło: hotelnews.pl