InterContinental Warszawa ma nowego dyrektora generalnego. Pierwszy raz w historii jest to kobieta.

InterContinental Warszawa ma nowego dyrektora generalnego. Pierwszy raz w historii jest to kobieta.

Britta Kutz objęła stanowisko dyrektor generalnej hotelu InterContinental Warszawa i stanowisko dyrektor regionalnej hoteli IHG Hotels & Resorts w Polsce. 

Czemu o tym piszemy? Ponieważ to o pierwsza kobieta pełniąca tę funkcję w historii hotelu. Jest to więc duże osiągnięcie ze strony p. Britty.

Britta Kutz swoje hotelarskie doświadczenie zdobywa już od ponad 20 lat. W Warszawie znalazła się w 2018 roku, kiedy to objęła stanowisko dyrektora regionalnego dla hoteli sieci IHG należących do UBM. Do Polski przyjechała z Düsseldorfu. 

W swojej karierze pracowała m.in. w Hyatt Regency w Kolonii, Hyatt Carlton Tower w Londynie, Fairmont Vier Jahreszeiten i Park Hyatt w Hamburgu. 

W 2006 rok trafiła do sieci z IHG Hotels & Resorts w hotelu InterContinental Cologne. W 2011 roku została zastępcą dyrektora generalnego w InterContinental Singapore, a w 2012 r. objęła stanowisko dyrektora generalnego w hotelu InterContinental Hua Hin Resort w Tajlandii. Następnym przystankiem w karierze p. Britty była Indonezja, a dokładniej hotel InterContinental Bandung Dago Pakar i funkcja dyrektora generalnego. Rok 2016 był czasem powrotu z Azji do Europy, gdzie obęła stanowisko dyrektora generalnego hotelu w wyżej wspomnianym Düsseldorf.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

INFORMACJA PRASOWA