Innowacje w hotelach Accor

Innowacje w hotelach Accor

Strategiczny partner Grupy Hotelowej Orbis wprowadził w ostatnim czasie istotne zmiany w obsłudze swoich klientów. Pojawiła się m.in. możliwość płatności przelewem za nocleg w hotelach Grupy Orbis oraz korzystania z darmowej, cyfrowej prasy w hotelach Accor. Ponadto, portal rezerwacyjny Accorhotels.com od niedawna może poszczycić się nowym, odświeżonym designem.

Możliwość uregulowania należności za pokój w jednym z hoteli Grupy Orbis został wprowadzony wraz z początkiem listopada 2014. Od tego momentu klienci mogą w szybki i łatwy sposób dokonać opłaty w systemie online. Jest to duże udogodnienie, zwłaszcza, że do tej pory, by móc dokonać rezerwacji goście byli zmuszeni podawać numer swojej karty kredytowej.

Kolejna nowość w Accor to odświeżona wersja strony internetowej Accorhotels.com, która pojawiła się na początku grudnia. Celem wprowadzonych zmian było przede wszystkim unowocześnienie serwisu oraz uczynienie go bardziej przyjaznym dla odwiedzających. Poprawiony portal zawiera wszystkie wcześniejsze informacje, otrzymał jednak nową, stylową szatę graficzną oraz bardziej intuicyjne menu.

Ostatnią innowacją, wprowadzaną w ostatnim czasie w hotelach Accor to możliwość korzystania z darmowej prasy w wersji cyfrowej. Dogodność ta, ma pojawić we wszystkich obiektach hotelowych do połowy roku 2015. Program Accor Press umożliwi hotelowym gościom bezpłatny dostęp do do ponad 2700 międzynarodowych tytułów prasowych. Aplikację będzie można ściągnąć zarówno na smartfona, jak i na laptopa czy tablet. Obecnie system testowany jest w ośmiu obiektach hotelowych w Polsce m.in. w Mercure Poznań Centrum, Mercure Warszawa Centrum, Mercure Częstochowa czy Novotel Kraków Centrum.

INFORMACJA PRASOWA