Info Share After Days już dziś w gdańskim Starterze

Info Share After Days już dziś w gdańskim Starterze
Najciekawsze prelekcje ze ścieżek Mobile, Social Media i Tech już dziś w gdańskim Starterze. Równo o 11:00 ruszyła kolejna edycja infoShare, a tuż po niej szybka randka z biznesem, dzięki której uczestnicy będą mogli umówić się na 5 minutową rozmowę z zaproszonymi mentorami biznesu.

Konferencja InfoShare to już kilkuletnia tradycja, i okazja do nawiązania ważnych kontaktów w interesach. Majowa edycja zgromadziła w Amber Expo prawdziwe tłumy, a zwolenników przybywa za każdym razem. Dzisiejsze spotkanie odbywa się pod patronatem Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER i trwać będzie do godziny 17:00.

Trzy ścieżki tematyczne, warsztaty i natężenie tematyki z pogranicza IT, nowych mediów, rynku start-upów omówią młodzi i charyzmatyczni mówcy. Wśród nich m.in. Natalia Hatalska - ekspert w dziedzinie alternatywnych form komunikacji marketingowej, Mateusz Mamołowski - założyciel m.in. CTAdventure.com, spółki zajmującej się rozwojem i sprzedażą technologii rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality) czy Rezumey.pl, usługi pozwalającej w prosty sposób stworzyć CV w formie infografiki na podstawie profilu w sieci społecznościowej.

Poza tym gośćmi będą: Łukasz Brzeziński – Lookmash, Michał Jaskółski – Nokaut S.A, Piotr Duszyński – Desmart i Rafał Janik z Think Media, za których pośrednictwem uczestnicy będą mogli przeżyć prawdziwą randkę z biznesem. Speed Date potrwa w godz. 17.00 – 19.00. Czy przerodzi się to w związek na dłużej ?

INFORMACJA PRASOWA