III edycja Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów EVENT 2011

III edycja Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów EVENT 2011
Tegoroczna III edycja Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów EVENT 2011 odbędzie się 5 i 6 października. Jest to jedyne w Polsce tego typu wydarzenie poświęcone wyłącznie branży eventowej. Podczas targów wystawcy zaprezentują kompleksową ofertę usług i rozwiązań potrzebnych do organizacji różnego rodzaju eventów, Targi są też okazją do dyskusji na ważne tematy branżowe i integracji środowiska. W tym roku towarzyszyć im będą Targi WorldHotel 2011 organizowane w hali obok w dniach 5-7 października. Oba wydarzenia będą gościć w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c.

- Targi EVENT to wyjątkowa okazja dla firm z branży, aby zaprezentować potencjalnym klientom swoją aktualną ofertę. W trakcie targów odbywać się będą pokazy atrakcji eventowych, a także planowany jest interesujący program wydarzeń towarzyszących, dyskusji merytorycznych, seminariów i konferencji dla branży. Tegoroczna edycja odbędzie się w środę i czwartek, czyli w terminie bardziej dogodnym zarówno dla zwiedzających i wystawców. Dodatkowo w hali obok zorganizowane zostaną niezależnie targi WorldHotel, co pozwoli zwiedzającym zapoznać się z ofertą obu imprez. Warto podkreślić, że Targi EVENT odwiedzają nie tylko firmy realizujące imprezy na zlecenie, ale również samorządowcy szukający pomysłu na lokalne wydarzenia czy event managerowie z korporacji. Mogą oni w jednym miejscu poznać aktualne trendy, możliwości, jakie stwarza rynek, a także nawiązać kontakty biznesowe z podwykonawcami – mówi Dawid Chłopik, Project Manager w MT Targi, odpowiedzialny za organizację Targów EVENT.

Propozycje wystawców

Oferty wystawców Targów EVENT zebrane zostaną w czterech sekcjach tematycznych: rozrywka, bezpieczeństwo i porządek, techniki eventów oraz obiekty eventowe. Zwiedzający będą mogli zapoznać się m.in. z propozycjami sprzętu technicznego, scenografii, usług cateringowych, agencji tłumaczy, modelek i hostess, agencji fotograficznych i stylistów, a także poznać oferty nośników reklamowych wykorzystywanych w trakcie imprez czy gadżetów reklamowych produkowanych na potrzeby eventów. Na targach będą wystawiać się również miejsca eventowe oraz firmy świadczące usługi w zakresie bezpieczeństwa i ochrony.

Stoiska targowe

Organizatorzy targów EVENT 2011 rozpoczęli już przyjmowanie zamówień na stoiska na najbliższą edycję targów. Więcej informacji na temat targów można znaleźć na stronie www.targievent.pl.