ICE Kraków docenione!

ICE Kraków docenione!

Centrum Kongresowe ICE Kraków, już po raz kolejny, zostało uhonorowane w renomowanym konkursie branżowym Meeting Star Award. W tegorocznej edycji, konkurując z 40 obiektami z całej Europy, ICE Kraków zajęło zaszczytne drugie miejsce. To wyjątkowe wyróżnienie stanowi znakomitą klamrę podsumowującą 10 lat nieustającego sukcesu i wpływu na rozwój przemysłu spotkań.

Od dłuższego czasu Kraków intensywnie pracuje, aby stać się jednym z kluczowych miast na światowej mapie przemysłu spotkań. Tegoroczne uznanie dla Centrum Kongresowego ICE Kraków potwierdza, że wysiłki te przynoszą konkretne efekty. W tegorocznym konkursie, spośród 11 finalistów, Polskę reprezentowały aż dwa obiekty, z ICE Kraków na czele. Oprócz tego doceniono także centrum w Katowicach.

„Każda nagroda, która podkreśla wartość obiektu i zaangażowanie wszystkich pracowników, jest dla nas ogromną radością. Tym razem to wyróżnienie ma dla nas szczególne znaczenie. W ciągu dekady funkcjonowania, ICE Kraków stało się europejskim liderem w organizacji kongresów i wydarzeń kulturalnych. Dla nas to nie tylko miejsce spotkań, ale także punkt odniesienia dla innych obiektów w Polsce i Europie. Meeting Star Award to dla nas piękna klamra spinająca dziesięć lat pełnych sukcesów” - podkreśla Izabela Błaszczyk, prezeska Kraków5020, operatora ICE Kraków.

Centrum Kongresowe ICE Kraków, położone w samym sercu Krakowa, to nowoczesny obiekt wielofunkcyjny, który działa nieprzerwanie od 2014 roku. Nagradzane wielokrotnie, zdobyło uznanie m.in. w konkursach Meetings Star Award (2015 i 2016), A’Design Award (2015), The Plan Award (2015), Gold Meetings Star (2019, 2020, 2021), MP Power Award (2014, 2017, 2020, 2021) oraz ICCA Best Marketing Award (2021). W ciągu dziesięciu lat gościło ponad 1,5 miliona osób podczas 1100 różnorodnych wydarzeń. Od września 2022 roku operatorem ICE Kraków jest spółka Kraków5020. Obiekt świętuje obecnie swoje 10. urodziny jako niekwestionowany lider branży.

INFORMACJA PRASOWA