ICCA wizytuje Gdańsk

ICCA wizytuje Gdańsk

Ze względu na aktywność w ICCA, Gdańsk ma duże szanse zostać organizatorem kongresu w 2017r. W dniach 12-14 marca br. Odbędzie się wizytacja kontrolna. Potencjał miasta oceni Martin Sirk, Dyrektor Zarządzający ICCA.

Kongres ICCA co roku organizowany jest na innym kontynecie. Wiele miast konkuruje o miano jego realizatorów. Gdańsk znalazł się w finale konkursu wraz ze ze St. Petersburg oraz Pragą. Konferencja edukacyjno-networkingowa, a jednocześnie Walne Posiedzenie Członków, liczyć będzie około 1000 delegatów.

Wizyta kontrolna Martina Sirka jest bardzo ważnym elementem  procedury konkursowej. Sprawdza on przygotowania i gotowość miasta, obiektów konferencyjnych oraz ludzi. Kolejnym etapem będzie prezentacja trzech miast, która odbędzie się we Frankfurcie w dn. 18 maja br. Po prezentacji i serii pytań Zarząd ICCA głosuje nad wybraną destynacją.

Organizacja kongresu ma przede wszystkim ogromne znaczenie promocyjne. Dzięki wyróżnieniu, jakim było dostanie się do finału konkursu, świat dowiedział się o tym, że Gdańsk może sprostać organizacji dużych i skomplikowanych wydarzeń biznesowych.INFORMACJA PRASOWA