HSSE, czyli wszystko o bezpiecznym evencie już 8 grudnia

HSSE, czyli wszystko o bezpiecznym evencie już 8 grudnia

8 grudnia 2015 w warszawskim Hotelu Bristol odbędzie się spotkanie edukacyjne pt. „HSSE, czyli wszystko o bezpiecznym evencie”. Skrót HSSE, w przełożeniu na polski, oznacza „Zdrowie, bezpieczeństwo, ochrona, środowisko” i te właśnie tematy zostaną poruszone podczas wydarzenia. Wystąpią specjaliści w swojej dziedzinie, którzy przybliżą zagadnienia związane z bezpieczeństwem podczas eventów. Wśród gości znajdą się m.in. Alan Law, międzynarodowy specjalista ds. bezpieczeństwa, Magdalena Golonka, prawniczka, oraz Katarzyna Parysek-Kasprzyk i Sebastian Godula – profesjonaliści, którzy na co dzień zajmują się zapewnianiem bezpieczeństwa podczas różnorodnych imprez.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9:30 rejestracją oraz powitalną kawą. Następnie wystąpi Katarzyna Parysek-Kasprzyk, która opowie o praktycznym wymiarze bezpieczeństwa podczas różnorodnych wydarzeń w tym imprez masowych, eventów politycznych i dyplomatycznych. Kolejne wystąpienie poprowadzi Magdalena Golonka, która poruszy temat prawnych aspektów organizacji imprez, dotyczących ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, własności intelektualnej, wykorzystania wizerunków uczestników czy zastrzeżenia znaków towarowych.

Kolejna prelekcja zostanie przeprowadzona przez Sebastiana Godulę, który na przykładzie projektu „Milka. Wybierzmy najmniejsze miasto w Polsce” omówi kwestie bezpieczeństwa podczas imprez masowych. Ostatnie wystąpienie poprowadzi Alan Law, który opowie jak zarządzanie bezpieczeństwem eventów wygląda w Wielkiej Brytanii.

Po lunchu natomiast odbędą się sesje z prelegentami, w trakcie których goście odpowiedzą na pytania uczestników i przedstawią dodatkowe informacje, dotyczące konstruowania umów z partnerami, modelowania i wizualizacji planów organizacji eventu oraz oceny ryzyka podczas różnorodnych wydarzeń.

Spotkanie zostanie zwieńczone charytatywną aukcją prac dzieci z domu dla dzieci z Przemyśla, której dochód zostanie przekazany Towarzystwu „Nasz Dom”.

INFORMACJA PRASOWA