Hotele Sheraton oferują uczestnikom programu Starwood Preferred Guest kolejny powód, aby odkryć Sheraton Club

Hotele Sheraton oferują uczestnikom programu Starwood Preferred Guest kolejny powód, aby odkryć Sheraton Club
Przez ograniczony czas członkowie programu SPG mogą zdobyć 1000 bonusowych punktów Starpoints ® za pobyty w pokojach Sheraton Club

Hotele Sheraton przygotowały specjalną ofertę dla uczestników programu lojalnościowego Starwood Preferred Guest ® (SPG). Od teraz do 31 maja br. za pobyty w pokojach Sheraton Club, każdy uczestnik programu SPG może zdobyć 1000 bonusowych punktów Starpoints ®. Sheraton Club jest dostępny siedem dni w tygodniu i oferuje najlepszy widok, znakomitą obsługę i benefity takie jak bezpłatne śniadanie, przekąski i napoje dostępne przez cały dzień, wieczorne koktajle i wiele innych.

Marka Sheraton wraz z właścicielami hoteli zainwestowała ponad 120 milionów dolarów w modernizację 120 Club Lounges w hotelach na całym świecie. Słuchając potrzeb gości udostępniła korzystanie z nich siedem dni w tygodniu.

"W czasach, gdy nasi konkurenci ograniczają swoje oferty, Sheraton robi dokładnie na odwrót. Po dokonaniu ogromnych inwestycji w nasz produkt premium, teraz chcemy przedstawić produkt Sheraton Club uczestnikom SPG, aby sami mogli doświadczyć korzyści, które oferuje” - powiedział Hoyt Harper, szef marki Sheraton na świat.

Sheraton Club jest konsekwentnie oceniany przez członków Starwood Preferred Guest jako jeden z dwóch głównych zalet pobytu w hotelach marki Sheraton. Uczestnicy programy SPG stanowią obecnie ponad połowę klientów hoteli Sheraton na świecie. Członkowie SPG o statusie Platinum otrzymują automatycznie dostęp do Sheraton Club w ramach oferowanych benefitów, z analiz wynika, że aż 50% członków SPG wymienia zebrane punkty na podwyższenie standardu swojego pobytu do Sheraton Club. Hotele Sheraton posiadają najwięcej Club Lounges ze wszystkich konkurencyjnych marek hotelowych i co więcej oferują dostęp do nich siedem dni w tygodniu. Korzyści wynikające z pobytu w Sheraton Club to najlepsze widoki, bezpłatne śniadanie, wieczorne koktajle, przekąski dostępne przez cały dzień, stacje do pracy, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu, szeroki wybór prasy i magazynów oraz wiele innych.

Więcej informacji na temat oferty można znaleźć na Sheraton.com/club.


INFORMACJA PRASOWA