Hotele Campanile ze strefą kibica i Happy Hours

Hotele Campanile ze strefą kibica i Happy Hours

Olimpiada trwa w najlepsze, a na dodatek wróciła piłkarska Liga Mistrzów! Hotele Campanile w dziewięciu miastach w Polsce jak zwykle przygotowały coś specjalnego dla wszystkich miłośników sportowych emocji. W Sport Zonach na kibiców czekają transmisje najważniejszych wydarzeń, wyśmienite menu tematycznych przekąsek, a od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych – orzeźwiająca niespodzianka w atrakcyjnej cenie.

Hotele Campanile z okazji ważnych wydarzeń sportowych od lat organizują strefy kibica, które zaskarbiły sobie sympatię nie tylko hotelowych gości, ale także okolicznych mieszkańców. Nie inaczej jest w tym sezonie. Sport Zony działają w Campanile Bydgoszcz, Campanile Kraków, Campanile Lublin, Campanile Szczecin, Campanile Warszawa i Campanile Wrocław. Poza optymalną dla wygodnego śledzenia zawodów sportowych aranżacją przestrzeni Campanile zadbało również o bogate menu kibicowskich przekąsek i napojów.

– Sport Zony to dla nas świetna okazja do włączenia się w życie lokalnych społeczności. Nic bowiem nie łączy tak, jak podziwianie wyczynów najlepszych atletek i atletów z całego świata. Z radością zapraszamy naszych gości hotelowych i mieszkańców okolicy do wspólnego przeżywania sportowych emocji! Nasi szefowie kuchni jak zwykle stanęli na wysokości zadania. W tym sezonie serwujemy klasycznego hat tricka, czyli wybór trzech rzemieślniczych burgerów w zestawie z frytkami i orzeźwiającym napojem – mówi Danuta Marcinkowska, PR & Marketing Coordinator, Louvre Hotels Group.

To jednak nie koniec atrakcji. Na wszystkich, którzy wybiorą się do Campanile po pracy, by spędzić miłe popołudnie w towarzystwie przyjaciół, czeka specjalna karta Happy Hours z wyborem autorskich koktajli. Miksologia jako recepta na ziąb za oknem? To brzmi jak pomysł! Zwłaszcza że koktajle kuszą nie tylko smakiem, ale i ceną. Promocja obowiązuje do końca marca!