Hotel Wierchomla z promocyjną ofertą dla uczestników szkoleń

Hotel Wierchomla z promocyjną ofertą dla uczestników szkoleń

Hotel Wierchomla to cieszący się dużym zainteresowaniem obiekt konferencyjny. Położony w malowniczych górach Beskidu Sądeckiego, systematycznie przyciąga pięknym wystrojem i atrakcyjnymi ofertami. Jedną z nich jest kwietniowa promocja dla uczestników szkoleń.

W tym miesiącu goście zainteresowani organizacją warsztatów lub konferencji mogą skorzystać z wyjątkowej oferty. Przy rezerwacjach grupowych dla minimum 10 osób, na wszystkich uczestników czeka darmowy Open Bar. Oferta obowiązuje dla rezerwacji dokonanych do końca tego miesiąca na terminy pobytu od 1 kwietnia do 30 listopada.

Do użytku firm Wierchomla oddaje 4 przestronne i komfortowo urządzone sale konferencyjne o łącznej powierzchni 326 m2, które mogą pomieścić nawet 200 uczestników. Na terenie obiektu w ciągu ostatnich 8 lat udało się zorganizować ponad 2,5 tysiąca różnego rodzaju konferencji. Dodatkowo hotel kusi atrakcyjnymi i oryginalnymi ofertami takimi jak nartokonferencje - narty&coaching czy Green Events - zielona motywacja.

INFORMACJA PRASOWA