Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country - otwarcie już w maju

Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country  - otwarcie już w maju
Do Sobieni Królewskich na golfa i …konferencję!


Już w maju zostanie otwarty czterogwiazdkowy Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Zaledwie 30 km od Warszawy w jednym miejscu goście tego obiektu będą mogli skorzystać z Wellness & SPA, pola golfowego, kortów tenisowych, stadniny koni, a nawet lądowiska ze szkołą latania Silvair.

W podwarszawskiej miejscowości Sobienie Szlacheckie trwają prace wykończeniowe w inwestycji Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Na terenie tego ekskluzywnego kompleksu znajduje się pole golfowe, szkoła jazdy konnej oraz lądowisko. Już w maju br. zostanie otwarty hotel z centrum konferencyjnym oraz Wellness & SPA.

Hotel Sobienie Królewskie to zaadaptowany dziewiętnastowieczny pałac należący do rodziny Jezierskich. Rezydencja ta została odbudowana i odrestaurowana. Modernizacja pałacu oraz sąsiadujących budynków folwarcznych pozwala jednocześnie przyjąć 175 gości.

- Mimo, że nasz hotel oficjalnie przywita gości dopiero w maju, już teraz przyjmujemy rezerwację na konferencje oraz imprezy okolicznościowe. Ze względu na szeroką ofertę całego kompleksu, zgłaszają się do nas zarówno firmy, jak i osoby indywidualne – mówi Agnieszka Sobańska-Łajszczak, dyrektor sprzedaży i marketingu Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

W odnowionej rezydencji znajdują się restauracja z oranżerią, kawiarnia, palarnia cygar, biblioteka, cztery multimedialne sale konferencyjne. Na sali balowej można zorganizować eleganckie przyjęcie lub konferencję nawet na 600 osób. Hotel zaoferuje łącznie 84 pokoje i apartamenty, a wystrój ich wnętrz został zaaranżowany w dziewiętnastowiecznym stylu. Do dyspozycji gości będzie basen, jacuzzi, sauna sucha i parowa, solarium oraz Wellness & SPA. Kompleks w Sobieniach Szlacheckich to dobre miejsce dla miłośników natury, fanów gry w golfa, jazdy konnej oraz pilotażu. Położenie kompleksu w sercu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego sprawia, że jest znakomitym miejscem do aktywnego wypoczynku.

***
Sobienie Królewskie Golf and Country Club to inwestycja firmy Włodarzewska SA, położona w pobliżu malowniczej miejscowości Sobienie Szlacheckie, oddalonej 35 km od Warszawy. Na kompleks składa się hotel ośrodkiem SPA, pole golfowe, stadnina koni, lądowisko dla samolotów turystycznych oraz korty tenisowe. W ramach inwestycji Sobienie Królewskie Golf & Country Club powstaje osiedle 83 domów jednorodzinnych oraz 27 budynków apartamentowych.

INFORMACJA PRASOWA