Hotel Sheraton w Sopocie pod nowym kierownictwem

Hotel Sheraton w Sopocie pod nowym kierownictwem
Nowego szefa sprzedaży i marketingu zyskał Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa. Strategią promocyjną największego centrum konferencyjnego w Trójmieście, zajmie się dyrektor Magdalena Rdzanek.

12 lat doświadczenia w branży w tym aż 10 pod skrzydłami sieci Starwood. Magdalena Rdzanek karierę rozpoczęła w 2000 roku pracując w dziale sprzedaży hotelu Sheraton w Warszawie. W 2005 objęła stanowisko kierownika w dziale sprzedaży grup i konferencji Hotelu Westin w Warszawie, by w końcu poprowadzić działania promocyjne Hotelu Sheraton w Sopocie.

Do obowiązków nowej dyrektor należeć będą realizacja strategii sprzedażowej oraz koordynacja działań marketingowych i public relations.

Sieć Starwood Hotels & Resort posiada w Polsce, poza hotelem w Sopocie, obiekty konferencyjne Sheraton w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Poza tym do międzynarodowego konsorcjum należą The Westin Warsaw i Hotel Bristol w Warszawie. Sopocki Sheraton mieści aż 14 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1944 m2, dzięki czemu hotel jest największym centrum konferencyjnym w Trójmieście.
INFORMACJA PRASOWA