Hotel Senator w Dźwirzynie Filarem Polskiej Gospodarki

Hotel Senator w Dźwirzynie Filarem Polskiej Gospodarki
Czterogwiazdkowy Hotel Senator w Dźwirzynie został uznany za jeden z Filarów Polskiej Gospodarki. Plebiscyt został zorganizowany przez "Puls Biznesu" i agencję Pentor Research International.

Celem rankingu "Filary Polskiej Gospodarki" jest wyróżnienie dużych firm, które odgrywają znaczną rolę w województwach. Ich zestawienie przygotowywane jest przez samych mieszkańców regionów. Firma, która ma szansę stać się Filarem Polskiej Gospodarki musi cechować się stabilnością oraz mieć znaczący udział w rozwoju województwa. Na sześciu galach regionalnych w styczniu 2011 wskazano firmy, które zasłużyły na miano Filara Polskiej Gospodarki.

Firmy były oceniane według następujących kryteriów: - jest istotnym pracodawcą dla regionu, w tym promuje zatrudnienie (staże dla studentów, zatrudnianie niepełnosprawnych, programy outplacement) - jest ważnym płatnikiem podatków lokalnych - działa na rzecz społeczności lokalnej, jest gospodarczą wizytówką regionu, zaangażowana w rozwój regionu, działa charytatywnie.

Hotel Senator w Dźwirzynie k/Kołobrzegu do dyspozycji gości oddaje 123 pokoje w tym 4 przystosowane dla osób niepełnosprawnych, a także apartamenty, w czterech pawilonach mieszkalnych. W obiekcie znajduje się Aqua Park z saunami i jacuzzi, kriokomory, siłownia, sala fitness, solarium, gabinety masaży i kosmetyczne. Goście mogą tutaj również korzystać z kręgielni, bilardu, oraz kilku barów. Do celów konferencyjnych przeznaczono pięć nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych, z możliwością konfiguracji ustawień.