Hotel Polonia Palace otwarty po długiej przerwie

Hotel Polonia Palace otwarty po długiej przerwie

Na pewno ta wiadomość ucieszy stałych gości Hotel Polonia Palace, ale również tych, którzy cenią sobie dobrą jakość w dogodnej lokalizacji. Hotel Polonia Palace w Warszawie po długiej przerwie znowu przyjmuje gości. Od dziś goście znowu mogą nocować w komfortowych pokojach i wynajmować sale konferencyjne w przystępnej cenie. 

Hotel Polonia Palace został zamknięty w czasie pandemii koronawirusa jak większość hoteli w Polsce. Z tą różnicą, że warszawski hotel nie wznowił swojej działalności po zniesieniu obostrzeń. Długi okres zamknięcia wykorzystał jednak całkiem efektywnie. Przeprowadzono modernizację zaplecza technicznego, dokonano niezbędnych renowacji wnętrz oraz wymieniono rośliny, w tym bardzo dobrze kojarzone przez gości hotelu palm. Nie próżnował również Szef kuchni ze swoim zespołem - na gości czeka sporo nowości kulinarnych.

„Bardzo się cieszymy, że się otwieramy, że wracamy do „nowej normalności” i będziemy spotykać się z naszymi gośćmi na żywo. Wszyscy pracownicy zaangażowali się w przygotowania do otwarcia, mamy za sobą mnóstwo pracy, przeglądów, testów, szkoleń, a także nowych zakupów. Jesteśmy podekscytowani i zmotywowani” – mówi Paweł Lewtak, Dyrektor Hotelu Polonia Palace, który swoją drogą w czerwcu tego roku został wyróżniony prestiżową nagrodą Hotel Manager of the Year 2021, przyznawaną przez EHMA, European Hotel Management Association. 

„Nasi stali goście, a szczęśliwie mamy ich bardzo wielu, cierpliwie czekali na otwarcie. To właśnie oni dokonali pierwszych rezerwacji i mają poczucie, że wracają do domu. Bardzo nam miło. Jesteśmy klasycznym hotelem, z tradycyjnym podejściem do gościnności i wierzymy w bezpośredni kontakt. Pandemia zmieniła wiele kwestii, my także dostosowaliśmy się do nowych restrykcji i uprościliśmy procedury, np. check-out. Jednakże w Polonia Palace każdy gość może liczyć na bezpośredni kontakt, rozmowę, uśmiech. To się nigdy nie zmieni" - mówił P. Lewtak.

Przypomnijmy, że Hotel Polonia Palace należy do grupy Hotele Warszawskie "Syrenka" wraz z Hotelem Metropol i Hotelem MDM.

INFORMACJA PRASOWA

zdj. polandonair M. Margas