Hotel Polanica Resort & Spa - TWOJE MIEJSCE NA KONFERENCJE W KOTLINIE KŁODZKIEJ

Hotel Polanica Resort & Spa - TWOJE MIEJSCE NA KONFERENCJE W KOTLINIE KŁODZKIEJ
Hotel Polanica Resort & Spa – TWOJE MIEJSCE NA KONFERENCJE W KOTLINIE KŁODZKIEJ

Połącz biznesowe spotkanie w naszym centrum biznesowo-konferencyjnym z wypoczynkiem w Hotelu Polanica Resort & Spa i wznieś się na wyższy poziom profesjonalizmu. Odpoczynek w górach połączony z pracą jest idealnym rozwiązaniem na ucieczkę z zatłoczonych miast.

Hotel Polanica Resort & Spa znajdujący się w sercu Polanicy-Zdroju-Perle Uzdrowisk Kłodzkich - nowoczesne wyposażenie hotelu oraz położenie w atrakcyjnej lokalizacji u podnóża gór daje nieograniczone możliwości organizacji eventów - to idealne miejsce do przeprowadzenia szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych.

Multifunkcyjne sale konferencyjne oraz nowoczesny sprzęt konferencyjny są gwarancją udanego meetingu. Centrum Konferencyjne tworzą nowoczesne sale zróżnicowane pod względem wielkości. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy profesjonalne wyposażenie multimedialne i kompletny serwis hotelowo-gastronomiczny.

Centrum konferencyjne to trzy sąsiadujące ze sobą sale szkoleniowe-Kolegium, Forum, Gremium zaprojektowane tak, by miały możliwość połączenia w jedną dużą Salę Kongresową, mogące pomieścić do 280 osób przy ustawieniu teatralnym. Dysponujemy również czwartą salą- Kinową, idealną do zorganizowania warsztatów czy szkolenia dla mniejszej grupy.

Stworzymy dla Ciebie ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb, życzeń i budżetu. Organizacja konferencji, spotkań, imprez i służbowych wyjazdów rekreacyjnych - zostaw to nam. Zajmiemy się wszystkim.

Hotel Polanica Resort & Spa zaprasza!

Szczegółowe informacje o obiekcie: www.salebiznesowe.pl/polanica-zdroj/hotel-polanica