Hotel Pod Białym Orłem i Krokus wyróżnione w środowisku internetowym

Hotel Pod Białym Orłem i Krokus wyróżnione w środowisku internetowym
Krakowski hotel Pod Białym Orłem i gospodarstwo agroturystyczne Austeria Krokus zostały wyróżnione w konkursie Polski Internet w kategorii Turystyka i Podróże. Organizatorem konkursu jest The World Internet Fundation.

Strony internetowe hotelu Pod Białym Orłem i gospodarstwa Austeria Krokus znalazły się w gronie wyróżnionych przez jury. Główną nagrodę natomiast w tej kategorii konkursu, zarówno od jury, jak i publiczności, otrzymał portal informacyjny turystyka.wm.pl, który zajmuje się umieszczaniem wiadomości turystycznych z Warmii i Mazur.

Patronat nad konkursem objęło Ministerstwo Infrastruktury i prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej. To właśnie patroni weszli w skład jury, które wyłoniło zwycięskie strony internetowe 2010 roku w różnych kategoriach. Gala finałowa konkursu odbyła się w połowie stycznia we wrocławskiej Hali Stulecia.

Organizatorem konkursu jest fundacja The World Internet Fundation. Do jej celów należą działalność na rzecz współpracy i integracji środowisk związanych z informatyką i telekomunikacją, edukacja internetowa i promocja handlu w sieci.

Spółdzielnia socjalna Austeria Krokus to gospodarstwo agroturystyczne w Rzeczce w Górach Sowich. Obiekt oferuje gościom szereg atrakcji związanych z aktywnym wypoczynkiem, m.in. wycieczki górskie, rowerowe i piesze, jazdę na nartach i wypoczynek pod żaglami na zalewie w Mietkowie.

Hotel Polski Pod Białym Orłem to położony w obrębie murów miejskich Krakowa trzygwiazdkowy obiekt o szeregu udogodnień. W jego ofercie znajdują się pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe w cenach od ok. 300 złotych. Za apartament w sezonie turystycznym zapłacić trzeba 1 tys. zł.

Źródło: horecanet.pl