Hotel Mazurski Raj w Rucianem-Nidzie rozbudowuje się i przechodzi rebranding!

Hotel Mazurski Raj w Rucianem-Nidzie rozbudowuje się i przechodzi rebranding!

Hotel Mazurski Raj w Rucianem-Nidzie przygotowuje dla swoich gości wyjątkowe niespodzianki. Obiekt, znany z malowniczej lokalizacji w sercu Mazur, kończy rozbudowę, która ma zakończyć się w drugim kwartale 2024 roku. Dzięki tej inwestycji, hotel stanie się jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w regionie, oferując szeroki wachlarz atrakcji w jednym miejscu.

Po zakończeniu rozbudowy, goście będą mogli korzystać z 173 komfortowych pokoi oraz 12 luksusowych apartamentów, a także 18 przestronnych domków z tarasami, usytuowanych w ogrodzie. Nowoczesna architektura wnętrz, inspirowana naturą, jest wynikiem wizji wiceprezes hotelu, Angeliki Szubierajskiej-Prajzner. W obiekcie szczególną uwagę poświęcono lobby, strefie SPA i saunom, które harmonijnie łączą nowoczesny design z elementami mazurskiej przyrody.

W ramach modernizacji, hotel wprowadza również nowe technologie podnoszące komfort pobytu. Na terenie obiektu znajdą się m.in. hala sportowa ze ścianką wspinaczkową, basen, SPA, wirtualna strzelnica, kino sferyczne oraz salon gier wyposażony w symulatory VR i automaty do gier. Dla gości biznesowych przygotowano nowoczesne centrum konferencyjno-bankietowe, zdolne pomieścić do 500 osób, idealne na konferencje, targi i gala.

Hotel Mazurski Raj przechodzi także rebranding, wprowadzając nowe logo inspirowane mazurskimi legendami. Nowa identyfikacja wizualna, nawiązująca do historii stworzenia jeziora Bełdany, podkreśla luksus i unikalność miejsca. Złoty kolor logo symbolizuje wysoką jakość usług, natomiast granat i zieleń odzwierciedlają mazurską przyrodę.

Hotel oferuje także bogaty program rekreacyjny. Goście mogą korzystać z różnorodnych form aktywności, od spacerów po Puszczy Piskiej, przez sporty wodne na jeziorze Bełdany, aż po wynajem rowerów, quadów i buggy do wycieczek. Na terenie obiektu znajduje się również port oraz piaszczysta plaża.

Dla miłośników relaksu przygotowano nowoczesne SPA z saunami i gabinetami zabiegowymi, a także strefę basenową z jacuzzi i brodzikiem dla dzieci. Dodatkowe atrakcje to salon gier, kręgielnia, bilard oraz symulatory VR, zapewniające rozrywkę dla całej rodziny.

Hotel Mazurski Raj dba również o podniebienia swoich gości. Restauracja Malinka oferuje śniadania z regionalnymi produktami, a Tawerna Nieborak specjalizuje się w daniach z ryb mazurskich jezior. Trattoria w Puszczy, znajdująca się wśród 100 najlepszych restauracji w Polsce, zaskakuje zarówno kuchnią regionalną, jak i międzynarodową.

Dla organizatorów konferencji i wydarzeń biznesowych, hotel oferuje sześć sal o różnej wielkości, w tym główną salę konferencyjną o powierzchni 650 m², która może pomieścić ponad 450 osób. Nowoczesne wyposażenie, bezpłatne Wi-Fi i dostęp do światła dziennego zapewniają idealne warunki do pracy i kreatywnych spotkań.

Hotel Mazurski Raj znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie oraz Klasztoru Staroobrzędowców w Wojnowie, a także na trasie Mazurskiej Pętli Rowerowej. Do obiektu można łatwo dojechać z Warszawy (200 km) i Gdańska (240 km).

Już teraz można rezerwować pobyty w Hotelu Mazurski Raj na stronie www.mazurskiraj.pl. Ruszyła przedsprzedaż, a goście mogą cieszyć się częścią dostępnych atrakcji już dziś.

[INFORMACJA PRASOWA]