Hotel Lord - Najlepsze pokoje i sale konferencyjne w Warszawie

Hotel Lord - Najlepsze pokoje i sale konferencyjne w Warszawie

W Warszawie panuje duża konkurencja wśród miejsc konferencyjnych, a jednocześnie zapotrzebowanie na wynajem powierzchni biznesowych nie maleje. Poszukując najlepszego obiektu, którydaje możliwość zakwaterowania uczestników spotkania, jak i obsługi wydarzeń biznesowych, naprzód w rankingu wysuwa się 4-gwiazdkowy Hotel Lord.


Jednym z najważniejszych czynników, które oceniają jakość i wygodę obiektów konferencyjnych jest ich położenie względem punktów komunikacyjnych. Hotel Lord znajduje się tuż obok Międzynarodowego Lotniska Chopina. Otacza go rozwinięta infrastruktura miejska. Wiele dróg i przystanków przesiadkowych sprawiają, że goście mogą poruszać się po Warszawie bez większych problemów. Jednocześnie mają gwarancję dotarcia do centrum miasta w blisko 7 minut. W biznesie liczy się czas, a pod tym względem Hotel Lord zapewnia nam go mniej na podróże, a więcej na pracę, dzięki czemu firmy mogą prężniej się rozwijać.Nieodłącznym czynnikiem podczas organizacji spotkań biznesowych jest dostęp do nowoczesnej przestrzeni dostosowanej do współczesnych standardów. W Hotelu Lord znajduje się Centrum Konferencyjne, które każdego roku obsługuje wielu klientów indywidualnych i grupy zorganizowane. Odbywają się tutaj prestiżowe i profesjonalnie oprawione konferencje, szkolenia, warsztaty oraz kongresy. Obsługa podchodzi do każdego wyzwania indywidualnie, bazując na zdobytym doświadczeniu, co w połączeniu jest przepisem na sukces. Nad przygotowaniem i przebiegiem wydarzeń firmowych czuwa specjalnie wyznaczony i wykwalifikowany koordynator, dzięki czemu unikniemy ewentualnym problemów.


W Hotelu Lord znajduje się aż 11 sal konferencyjnych. Każda z nich została wyposażona w najlepszej jakości sprzęt techniczny. Ponadto wnętrza są elegancko urządzone i klimatyzowane, co podnosi dobre samopoczucie naszych gości. Należy bowiem zawsze mieć na uwadze, że w biznesie dużą rolę odgrywa prezencja, a ona zdecydowanie robi wrażenie. Kolejnym ważnym czynnikiem jest wszechstronność i tutaj także nie będziemy zawiedzeni. Sale konferencyjne Hotelu Lord mogą pomieścić od 10 do nawet 350 osób w różnych konfiguracjach stołów.Udostępnione zaplecze audiowizualne obejmuje wszystko, co jest niezbędne do każdego rodzaju spotkania, od małych warsztatów po prestiżowe kongresy. Uczestnicy mogą korzystać, m.in. z: flipchartu, ekranu multimedialnego, rzutnika folii, projektora multimedialnego, laptopa, stolika prezentacyjnego, nagłośnienia oraz mikrofonów bezprzewodowych. Wszystkie pomieszczenia posiadają swobodny dostęp do internetu. Na specjalne życzenie organizatorów, obsługa może oznaczyć sale materiałami reklamowymi.


Nieodłączną wartością obiektów konferencyjnych w Warszawie jest ich baza noclegowa. Hotel Lord oferuje 90 pokojów w standardzie Superior i luksusowych apartamentów. Duże i przestronne pomieszczenia mają elegancki, nienachalny wystrój. Łączą w sobie nowoczesne rozwiązania, wygodne umeblowanie oraz przyjemną atmosferę. Zależnie od pory roku pokoje są odpowiednio nagrzewane bądź klimatyzowane. Można w nich swobodnie wykonywać obowiązki zawodowe dzięki dostępowi do internetu i funkcjonalnym miejscom do pracy. Każdy detal hotelu został z precyzją wykończony, a wykorzystane materiały są wysokiej jakości. Można być pewnym, że każdy uczestnik naszej konferencji będzie mógł prawdziwie wypocząć.Hotel Lord w Warszawie posiada wszystko, co jest potrzebne, aby zaplanowane wydarzenie biznesowe przebiegło sprawnie i osiągnęło swoje zamierzone cele. Położenie w wygodnej lokalizacji, rozbudowana baza noclegowa oraz nowocześnie wyposażone sale konferencyjne są podstawowymi elementami każdego spotkania firmowego, a Hotel Lord zapewnia je wszystkie na najwyższym, europejskim poziomie.