Hotel Hampton by Hilton Warsaw Airport ma nowego dyrektora!

Hotel Hampton by Hilton Warsaw Airport ma nowego dyrektora!

Julia Nodzak objęła stanowisko nowego dyrektora hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport. Wcześniej p. Julia była zastępcą dyrektora w innym warszawskim obiekcie - Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Co wiemy o Julii Nodzak? Na pewno to, że jej doświadczenie w hotelarstwie jest całkiem długie, jak na jej wiek. Swoją przygodę w branży bowiem rozpoczęła już 16 lat temu. Przez 10 lat związana była z hotelem Radisson Blu Sobieski. To właśnie tam rozwijała swoją karierę zawodową. Rozpoczynała na stanowisku recepcjonistki i stopniowo wspinała się po szczeblach drabiny. 

Z hotelami zarządzanymi przez Polski Holding Hotelowy związana jest od ponad 4 lat. W połowie roku 2017 została zatrudniona na stanowisku kierownika recepcji w nowo otwartym 5-gwiazdkowym Renaissance Warsaw Airport Hotel. W tym samym obiekcie 2 lata później objęła stanowisko dyrektora działu obsługi klienta. Następnie awansowała, tak jak wspomnieliśmy na samym początku, na zastępcę dyrektora hotelu Renaissance.

– Julia przez ostatnie lata pracy w naszym pięciogwiazdkowym hotelu Renaissance doskonale sprawdziła się jako fachowiec o dużym poziomie kompetencji. Jestem przekonany, że na stanowisku dyrektora generalnego Hampton by Hilton Warsaw Airport przyczyni się do jeszcze większego rozwoju tego hotelu, zgodnie z wysokimi standardami, które obowiązują w naszej spółce – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego. – Cieszymy się, że dzięki wewnętrznym awansom dajemy możliwość rozwoju naszym wieloletnim pracownikom w grupie PHH.  Przed nami wiele nowych wyzwań, dlatego tym bardziej pozytywne jest to, że nasz zespół cały czas się umacnia, a hotelarze z takim doświadczeniem wspierają rozwój firmy.  

Gratulujemy pani Julii i życzymy sukcesów w nowym miejscu i na nowym stanowisku!

INFORMACJA PRASOWA