Hotel Campanile *** Bydgoszcz gotowy do otwarcia.

Hotel Campanile *** Bydgoszcz gotowy do otwarcia.
Pierwszy w Bydgoszczy hotel należący do międzynarodowej sieci Louvre Hotels Group, pierwszych gości powita już 15 lipca.

Hotel Campanile Bydgoszcz to nasza najnowsza inwestycja i tym samym przedsięwzięcie, na którym najmocniej się obecnie skupiamy - powiedział Tomasz Szyszka, Dyrektor do Spraw Sprzedaży na Polskę i Litwę Louvre Hotels Group. - Już od połowy lipca goście planujący pobyt w Bydgoszczy będą mogli rezerwować miejsca w nowym hotelu. Jestem przekonany, że będzie to ich ulubione miejsce, do którego chętnie będą wracać – dodał Tomasz Szyszka.

Dogodne położenie w samym centrum miasta zapewnia bliskość najważniejszych obiektów biznesowych i turystycznych. Stare Miasto z unikalnymi zabytkami i urokliwą Wyspą Młyńską leży w promieniu dwóch kilometrów od hotelu, a największe tereny rekreacyjno - sportowe w Myślęcinku – pięciu. Znajdująca się nieopodal rzeka Brda, w pogodne dni, zachęci do uprawiania letnich sportów joggingu i nordic walkingu

W hotelu znajdziemy klimatyczną restaurację, lobby bar, i dwie sale konferencyjne. Do dyspozycji jest 117 ergonomicznych pokoi z których każdy ma na wyposażeniu zestaw do przygotowywania kawy lub herbaty a także łazienki z funkcją relaksacyjną prysznica. Twórcy zastosowali również rozwiązania przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

***

O Campanile


Campanile to międzynarodowa sieć hoteli należących do grupy Louvre Hotels Group, dysponująca w Polsce 10 hotelami zlokalizowanymi w Bydgoszczy, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu.

Właścicielem marki Campanile jest Louvre Hotels Group – lider w międzynarodowej branży hotelarskiej, posiadający ponad 1100 hoteli, a tym samym 90.000 pokoi w 42 krajach. INFORMACJA PRASOWA