Hotel BOSS sprawdza popyt na konferencje

Hotel BOSS sprawdza popyt na konferencje
Wbrew krążącym pogłoskom okazuje się, że rozbudowana i elastyczna oferta szkoleń i konferencji wciąż pozwala utrzymać zainteresowanie klientów na wysokim poziomie. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel BOSS z Warszawy, prześledziło wyniki z I połowy ubiegłego roku z sytuacją z ostatnich 6 miesięcy.

Jak wynika z badań, liczba organizowanych konferencji stale rośnie. Od stycznia do czerwca 2012 w obiekcie zorganizowano 349 spotkań biznesowych w tym samym okresie roku 2013 było ich aż 412. Największym zainteresowaniem podobnie jak w poprzednim roku, cieszył się marzec – 79 spotkań. Najpopularniejszą formą meetingów były szkolenia zwykle połączone z zajęciami integracyjnymi.

Jednocześnie przy wzroście liczby spotkań, zauważyć można niewielki spadek liczby ich uczestników (średnio 51 osób w ubiegłym roku i 46 w bieżącym). Dodatkowo sprawdzono, że najczęściej wybieraną rozrywką przez organizatorów były muzyczne występy DJ-a.

Od wielu lat specjalizujemy się w organizacji różnego rodzaju spotkań. Co roku, w celach biznesowych, odwiedza nas około 40 000 osób – mówi Bożena Wygonowska, właścicielka Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego BOSS. - Są to przedstawiciele przeróżnych branż, a dzięki naszej rozbudowanej ofercie, możemy dostosować się do ich wszelkich potrzeb – dodaje.

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel BOSS oferuje swoim gościom 17 klimatyzowanych i w pełni wyposażonych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 1100 m2, z czego największa z nich jest w stanie pomieścić nawet 400 osób. Jest to jedno z największych zapleczy biznesowych w województwie mazowieckim.

Przedstawiciele obiektu przygotowali również dla gości ofertę familijną. Specjalnie z myślą o rodzinach Hotel BOSS cykliczne realizuje niedzielne pikniki grillowe. Pierwsze tego typu spotkanie odbyło się 30 czerwca i rozpoczęło cykl imprez pt „z BOSS-em dookoła świata. Najmłodsi uczestnicy mieli okazje poznać sekrety Afryki, a już 14 lipca odkryją Amerykę Północną a 28 lipca będą zgłębią tajemnice Australii.
INFORMACJA PRASOWA