Hotel Bornit na Kulinarnym Szlaku Turystycznym

Hotel Bornit na Kulinarnym Szlaku Turystycznym
Turyści w Kotlinie Jeleniogórskiej mogą poruszać się po zupełnie nowym szklaku – Kulinarnym Szlaku Turystycznym. Jest to projekt marketingowy, który ma promować region i narodową kuchnię polską. Jednym z punktów na szlaku będzie Hotel Bornit ze Szklarskiej Poręby.

W projekcie mogą wziąć udział obiekty, które w swoim menu oferują tradycyjną polską kuchnię. Każdy z hoteli czy restauracji będzie serwował dania z innego regionu Polski – wtedy podróżując po Karkonoszach będzie można poznać smaki z całego kraju.

Hotel Bornit, należący do spółki Interferie, to obiekt czterogwiazdkowy położony u stóp Szrenicy. W obiekcie znajdują się 82 pokoje, restauracja z tarasem widokowym na panoramę Karkonoszy i bar. W ramach akcji hotel Bornit zadeklarował się na serwowanie dań kuchni śląskiej.

W obiekcie można również zorganizować spotkania biznesowe i imprezy firmowe. Hotel Bornit posiada 6 sal konferencyjnych idealnych do zorganizowania konferencji, sympozjum, szkolenia czy spotkania. Obiekt oferuje liczne atrakcje, więc można w nim aktywnie spędzić czas.

Otwarcie szlaku planowane jest na 1 sierpnia 2009.

Źródło: e-hotelarz.pl