Holiday Inn Warszawa Józefów zaprasza na konferencyjne promocje

Holiday Inn Warszawa Józefów zaprasza na konferencyjne promocje

Od 2 do 15 listopada br. w Holiday Inn Warszawa Józefów będzie trwała atrakcyjna promocja, skierowana do organizatorów konferencji i szkoleń. Oferta obejmuje 30-procentowe zniżki na nocleg dla uczestników biznesowych spotkań, darmowy wynajem sali konferencyjnej wraz nowoczesnym sprzętem multimedialnym oraz bezpłatne korzystanie z hotelowego parkingu.

Holiday Inn Warszawa Józefów to nowoczesny i profesjonalny obiekt konferencyjny, oferujący standard czterech gwiazdek oraz szeroki zakres usług hotelowych. Dużym atutem ośrodka jest jego położenie na 11-hektarowym terenie zielonym, który nie tylko zapewnia spokojną i cichą atmosferę, ale także nieograniczone możliwości organizacji pikników, imprez plenerowych i zajęć integracyjnych.

Z kolei na gości biznesowych czeka profesjonalna przestrzeń konferencyjna o łącznej powierzchni 803 mkw., przestronne foyer oraz nowoczesne Business Center. Strefa korporacyjna wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, nowoczesne ekrany digital signage oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

Ponadto, na ternie obiektu znajduje się park linowy, pole golfowe, strzelnica oraz luksusowa strefa SPA. Obiekt stwarza więc doskonałe warunki zarówno do aktywnego wypoczynku, jak i wyciszającego relaksu. Hotel świadczy również usługi teambuldingowe, które mogą być świetnym uzupełnieniem szkoleń i konferencji.

Bogatą ofertę Holiday Inn Warszawa Józefów zwieńcza wyśmienite, jesienne menu wykwintnej Restauracji LunaSol, stworzone przez profesjonalnego szefa kuchni, Przemysława Zielińskiego.

INFORMACJA PRASOWA