Holiday Inn Express Rzeszów Airport wyróżniony przez IHG za czystość, bezpieczeństwo i zadowolenie gości.

Holiday Inn Express Rzeszów Airport wyróżniony przez IHG za czystość, bezpieczeństwo i zadowolenie gości.

Hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport znalazł się w zaszczytnym gronie obiektów z całej Europy, które osiągnęły wszystkie cele stawiane przez sieć IHG Hotels & Resorts w zakresie zadowolenia gości, czystości i bezpieczeństwa. Rzeszowski hotel otrzymał certyfikat "Going for GOLD".

Zadanie nie było łatwe. Pandemia koronawirusa skutecznie utrudniała wiele aspektów działalności hoteli. Mimo to hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport w drugim kwartale 2021 r. mierząc się z wyzwaniami spowodowanymi pandemią koronawirusa nieprzerwanie kontynuował działalność hotelu, a ponadto osiągnął fantastyczne rezultaty, pomimo ograniczeń czasowych. Doceniła to sieć IHG Hotels & Resorts, która do Rzeszowa przesłała osobiste gratulacje.

– To było niełatwe zadanie, szczególnie w dzisiejszych czasach pandemii. Podobnie jak rywalizujący sportowcy olimpijscy, zespół Holiday Inn Express Rzeszów Airport dążył do zdobycia złota, wykazując niesamowite poświęcenie, umiejętności i pasję – cechy, które bezgranicznie cenimy w IHG. Jeszcze raz gratulujemy tak fantastycznego osiągnięcia przez wszystkich członków hotelu – mówi Karin Sheppard, Dyrektor Zarządzający na Europę w IHG Hotels & Resorts. 

– Cieszę się, że w minionym kwartale tego roku udało nam się osiągnąć sukces w uzyskaniu wszystkich, zakładanych przez sieć IHG, wskaźników hotelowych. To zasługa całego naszego zespołu, który nawet w tych najtrudniejszych momentach zapewnił prawdziwą gościnność i doskonałą obsługę naszym gościom. Jestem niezwykle dumny z mojego zespołu i ich ciężkiej pracy – podsumował Wojciech Dobrowolski, Dyrektor Holiday Inn Express Rzeszów Airport.

Rzeszowski hotel działa od października 2019 roku i dysponuje nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i przestrzeniami, które sprawdzają się zarówno na integrację i wypoczynek, jak i organizację spotkań biznesowych i przyjęć okolicznościowych. W ofercie posiada 120 pokoi w dwóch wersjach kolorystycznych:  Warm i Bright. W hotelu znajdziemy 2 sale konferencyjne, restaurację i całodobowy bar. To jeden z najnowocześniejszych obiektów tej klasy w całej Europie.

Gratulujemy!

INFORMACJA PRASOWA