Hilton Gdańsk już otwarty!

Hilton Gdańsk już otwarty!

Nad Bałtykiem zawitał świat luksusu Conrada Hiltona. W środę 16 czerwca oficjalnie otwarto pięciogwiazdkowy hotel Hilton w Gdańsku, który jest tym samym drugim obiektem tej marki w Polsce i pierwszym hotelem franczyzowym w tej części Europy. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał Prezydent Miasta Gdańsk - Paweł Adamowicz oraz właściciel hotelu - Jan Wójcikiewicz. - Hilton Gdańsk ma na celu zapewnienie Gościom światowej klasy usług, w pięknej scenerii Gdańskiej Starówki. Hotel ma bowiem zachwycać Gości z całego świata swoim designem , wyjątkowym położeniem i kompleksowym wachlarzem usług na najwyższym poziomie, stając się popularnym hotelem wśród naszych 187 obiektów w Europie.

Obiekt zlokalizowany jest przy Długim Pobrzeżu, z widokiem na Motławę
i Gdańską Starówkę. Oferuje 150 luksusowo wyposażonych pokoi i apartamentów, a także największe centrum konferencyjno-biznesowe w tej części miasta, o łącznej powierzchni 600 m².

Goście podczas pobytu w hotelu skorzystać mogą z siłowni oraz centrum Wellness, które jednocześnie oferuje szeroki, a zarazem bogaty wachlarz form aktywnego wypoczynku i relaksu. Śródziemnomorska restauracja Mercato oraz High 5 Bar dostarczą Gościom niezapomnianych i nad wyraz wysublimowanych smakowych doznań. W Menu  nie zabrakło też elementów kuchni slow-food oraz zdrowych dań dla dzieci, przygotowywanych według zaleceń i specjalnych życzeń rodziców.

Źródło: e- hotelarz.pl