Hampton by Hilton w Oświęcimiu już otwarty!

Hampton by Hilton w Oświęcimiu już otwarty!

27 kwietnia marka Hampton by Hilton otworzyła  swój hotel  w Oświęcimiu. Nowoczesny budynek to  pierwszy hotel międzynarodowej sieci w tym mieście i ósmym obiekt Hampton by Hilton w Polsce.

Do dyspozycji Gości będzie aż 120 komfortowych pokoi oraz cztery sale konferencyjne,które będą doskonałym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych.  Stylowy i nowoczesny obiekt zlokalizowany jest na oświęcimskiej Starówce, w pobliżu Rynku Głównego. Z  okien rozpościera się widok na bulwary ciągnące się wzdłuż rzeki Soły oraz oświęcimskie Muzeum Zamek.

Hotel Hampton by Hilton w Oświęcimiu położony jest  w samym centrum miasta – jedyne 7 minut jazdy samochodem od Miejsca Pamięci i Muzeum Auschwitz-Birkenau i zaledwie 50 minut od międzynarodowego portu lotniczego w Krakowie. Ogromną atrakcją będzie wycieczka do Energylandii – największego rodzinnego parku rozrywki w Polsce położonego jedyne 17 km od hotelu.

„Zdajemy sobie sprawę, że powodów przyjazdu do Oświęcimia jest wiele. Odwiedzają nas osoby pragnące okazać szacunek ofiarom obozu w Auschwitz-Birkenau czy zwiedzić samo miasto Oświęcim, jak również podróżujące w interesach”, mówi Joanna Garner – dyrektor generalny hotelu. „Osławiona Hamptonality oraz udogodnienia stanowiące wartość dodaną dla naszych gości umilą pobyt każdemu z nich, bez względu na cel ich podróży. Hampton by Hilton jest bardzo lubianą marką w Polsce ze względu na wyróżniające nas podejście do gościnności. Nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli ją okazać naszym gościom w Oświęcimiu.”

Hampton by Hilton Oświęcim znajduje się przy ul. Dąbrowskiego w Oświęcimiu. W celu  uzyskania informacji lub rezerwacji, prosimy odwiedzić Hampton by Hilton Oświęcim lub zadzwonić pod numer +48 33 444 9000.

Więcej o Hampton by Hilton tutaj: www.hampton.com oraz news.hampton.com.

INFORMACJA PRASOWA