Hampton by Hilton Kraków Airport wyróżniony nagrodą Hilton Award of Excellence

Hampton by Hilton Kraków Airport wyróżniony nagrodą Hilton Award of Excellence

Hotel Hampton by Hilton Kraków Airport został uhonorowany prestiżową nagrodą Hilton Award of Excellence. Nagroda ta przyznawana jest najlepszym 5% hoteli marki Hampton by Hilton w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), które osiągnęły najwyższe standardy jakości obsługi i satysfakcji gości.

Wyróżnienie to jest dowodem uznania dla całego zespołu Hampton by Hilton Kraków Airport za ich codzienny trud w zapewnianiu niezapomnianych wrażeń z pobytu. Potwierdza ono, że hotel spełnia najwyższe standardy jakości marki Hampton by Hilton, zarówno pod względem obsługi, jak i oferowanych udogodnień.

„Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymania nagrody Hilton Award of Excellence" - powiedział Janusz Migacz Dyrektor Generalny Hotelu Hampton by Hilton Kraków Airport. "To wyróżnienie jest ogromnym zaszczytem i motywacją do dalszej pracy nad zapewnieniem naszym gościom najwyższej jakości usług."

Hampton by Hilton Kraków Airport to nowoczesny hotel, oferujący komfortowe pokoje, doskonałą lokalizację w pobliżu lotniska oraz szereg udogodnień, w tym bezpłatne śniadanie, Wi-Fi oraz centrum fitness. Hotel jest idealnym miejscem zarówno dla podróżujących służbowo, jak i turystów, ceniących wygodę, jakość i profesjonalną obsługę.

Hampton by Hilton to globalna marka hotelowa, oferująca wysokiej jakości zakwaterowanie, przyjazną obsługę i szereg udogodnień dla podróżnych biznesowych i turystycznych. Z ponad 2800 hotelami w 30 krajach, Hampton by Hilton jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek hotelowych na świecie.

INFORMACJA PRASOWA