Grupa Travel Sp. z o.o. otrzymuje rekomendację PCO Profesjonalnych Organizatorów Kongresów

Grupa Travel Sp. z o.o. otrzymuje rekomendację PCO Profesjonalnych Organizatorów Kongresów
Grupa Travel Sp. z o.o. otrzymuje rekomendację PCO Profesjonalnych Organizatorów Kongresów (Gdańsk Convention Bureau).

Gdańsk Convention Bureau prowadzi Program Rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów w Gdańsku i Regionie. Rekomendowani PCO musza się wykazać odpowiednim doświadczeniem w planowaniu i organizacji eventów, udokumentować odpowiednią ilość spotkań wg wymogów regulaminu, posiadać zaplecze techniczne oraz zespół pracowników umożliwiających kompleksowa realizację zadania. Program rekomendacji GCB jest oparty na założeniach programu Convention Bureau of Poland, dostosowany do możliwości Gdańska i Regionu.

Dzięki rekomendacjom Convention Bureau potencjalni zleceniodawcy organizacji konferencji mają pewność, że oferowane usługi zostaną zrealizowane na najwyższym poziomie.

GCB biorąc aktywny udział w różnego rodzaju wydarzeniach branżowych w kraju i zagranicą, promuje również PCO, jako firmy, z którymi na bieżąco współpracuje i może rekomendować jakość świadczonych przez nie usług. Ponadto wszystkie zlecenia spływające do Gdańsk Convention Bureau w pierwszej kolejności przesyłane są do rekomendowanych Profesjonalnych Organizatorów Kongresów.

Grupa Travel Sp. z o.o. dołączyła do 5 innych firm posiadających rekomendację. Serdecznie gratulujemy!

Zachęcamy do przyłączenia się do naszego programu. Szczegóły przystąpienia do systemu rekomendacji dostępne są na stronie http://www.gdanskconvention.pl/zorganizuj-spotkanie#/pco/page

INFORMACJA PRASOWA