Grupa PHH Łączy Siły – Pierwsze Spotkanie Kierownictwa

Grupa PHH Łączy Siły – Pierwsze Spotkanie Kierownictwa

W dniach 11-12 września, Regent Warsaw Hotel stał się areną pierwszego zjazdu kadry kierowniczej Grupy PHH, jednej z najważniejszych grup hotelowych w Polsce. Na spotkaniu wzięło udział ponad 100 osób z różnych zakątków kraju, w tym prezesi i dyrektorzy obiektów należących do grupy.

Spotkanie, które miało charakter roboczy, skupiło się na omawianiu priorytetów i wyzwań stojących przed hotelami i obiektami Grupy PHH. Jednym z najważniejszych ogłoszeń było zapowiedzenie 15-procentowych podwyżek dla pracowników, które wejdą w życie już od stycznia 2024 roku.

„Ludzie to największa wartość naszej firmy. Dzisiaj połączyliśmy siły, aby pokazać, że jesteśmy najlepsi i najsilniejsi. Dobre wyniki w naszej firmie to nasza wspólna praca, i nie byłoby ich, gdyby nie zaangażowanie każdego pracownika z osobna. Dlatego chciałbym podziękować każdemu za trud i poświęcenie, ponieważ to dzięki Wam tworzymy największą grupę hotelową w kraju z polskim kapitałem” – powiedział prezes Polskiego Holdingu Hotelowego, Gheorghe Marian Cristescu.

W ramach spotkania omawiano również sposoby zastosowania najnowocześniejszych narzędzi finansowych, sprzedażowych i marketingowych w rozwoju hoteli i obiektów Grupy PHH. Przedstawiono założenia budżetowe na rok 2024, które mają zagwarantować optymalne plany finansowe wobec trwających inwestycji w grupie.

Spotkanie zostało zorganizowane w formie dwudniowych warsztatów, podczas których korzystano z wiedzy i doświadczenia doświadczonych pracowników PHH, ekspertów nie tylko w dziedzinie hotelarstwa. W szkoleniu uczestniczyli prezesi i dyrektorzy obiektów ze wszystkich spółek Grupy Kapitałowej PHH, obejmującej m.in. Polski Holding Hotelowy, PHH Hotele, Gliwicką Agencję Turystyczną, Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych, Przedsiębiorstwo Usługowe Holtur, Interferie, Interferie Medical SPA, Geovita i Elbest oraz Regent Warsaw Hotel.

Grupa PHH, dbając o swoich pracowników i rozwijając swoje obiekty, potwierdza swoją pozycję jako lider w branży hotelarskiej w Polsce. Planowane podwyżki i inwestycje na rok 2024 pokazują zobowiązanie firmy do dalszego wzrostu i doskonalenia jakości usług świadczonych w swoich obiektach.

INFORMACJA PRASOWA