Grupa MOLO partnerem I Festiwalu Podróżniczego w Tomaszowie

Grupa MOLO partnerem I Festiwalu Podróżniczego w Tomaszowie
Grupa Hotelowa MOLO, w skład której wchodzą Hotel MAGELLAN*** i Centrum MOLO, została oficjalnym sponsorem I Tomaszowskiego Festiwalu Podróżniczego odbywającego się w najbliższą niedzielę 14 października w Tomaszowie Mazowieckim.

Jest to pierwsza edycja festiwalu, który skierowany jest nie tylko do zapalonych i doświadczonych podróżników. - Celem Festiwalu jest przekonanie wszystkich, którzy odwiedzą naszą imprezę do aktywnego spędzania czasu, zwiedzania najbliższej okolicy i uświadomienie im, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby zobaczyć coś ciekawego - mówi Paulina Kacperska, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Grupy Hotelowej MOLO, wspierającej lokalne inicjatywy studentów i młodzieży, w tym między innymi nadchodzący festiwal.

Podczas festiwalu będzie możliwość spotkania się z podróżnikami z Polski i ze świata, którzy opowiedzą o swoich wyprawach m.in. do obu Ameryk i Chin oraz usłyszenia nietypowych historii, które odpowiedzą na takie pytania jak: co można znaleźć w nieczynnej od 50 lat fabryce ryb w puszkach w Uzbekistanie oraz co na pustyni oddalonej 120 km od morza robią wraki statków. W programie znalazły się również warsztaty podróżnicze, podczas których będzie można nabyć umiejętności prawdziwego trampa - od naprawy dętki za pomocą igły i nitki po sztukę przetrwania na wakacjach bez prądu. Goście festiwalu będą mogli również zapoznać się z nowymi, mniej znanymi miejscami i atrakcjami, znajdującymi się w regionie.

Przez cały czas trwania festiwalu odbywać się będzie muzyczna podróż przez kontynenty- wystąpią m.in.: Indianie Imayra, lwowski muzyk Jurij Tokar oraz zespół Grzmiąca Półlitrówa. Będzie też okazja do spróbowania kuchni z całego świata i skorzystania z atrakcji i ofert przygotowanych na poszczególnych stoiskach.

Dla najmłodszych globtroterów również nie zabraknie atrakcji: ogromne owady z Mikrokosmosu, maskotka Lwa Alexa, dmuchańce, malowanie buziek, balony i wiele innych.

Podczas festiwalu przeprowadzona zostanie także akcja honorowego krwiodawstwa oraz zbierania plastikowych korków dla poszkodowanego w wypadku Dariusza Ślusarka.

Festiwal odbędzie się w Hali Sportowej ZSP nr 2 przy ul. Św. Antoniego 57/61 w Tomaszowie Mazowieckim, w godzinach: 10:00-20:00.

Informacja prasowa