Grupa Hotelowa Molo rozpoczyna współpracę ze stadniną Stado Ogierów w Bogusławicach

Grupa Hotelowa Molo rozpoczyna współpracę ze stadniną Stado Ogierów w Bogusławicach
Grupa Hotelowa Molo od wielu lat wspiera wydarzenia zarówno z dziedziny sportu, sztuki jak i kultury. W tym roku rozpoczyna współpracę ze stadniną Stado Ogierów w Bogusławicach: organizatorem i gospodarzem prestiżowych konnych zawodów sportowych w krajowej i międzynarodowej randze. Pierwszym wspólnie zorganizowanym wydarzeniem, będzie wyjątkowy spektakl „Salome” z udziałem największych polskich aktorów.

Już 28 lipca 2012 - serce stadniny - urokliwy park przed zabytkowym dworkiem w Bogusławicach, zamieni się w scenę spektaklu „Salome” autorstwa Krzysztofa Kamińskiego. Partnerem i sponsorem tego wydarzenia jest Grupa Hotelowa Molo, która nie po raz pierwszy uczestniczy w tego typu przedsięwzięciu. Przedstawienie teatralne zachowane jest w miłosnym klimacie recytowanych wierszy Tadeusza Borowskiego, Rainera Marii Rilke oraz Kazimierza Przerwy Tetmajera. Po raz pierwszy w widowisku weźmie udział Grażyna Szapołowska, aktorka charyzmatyczna i utalentowana. Magiczne miejsce, jakim jest stadnina w Bogusławicach, zostanie wzbogacone grą świateł, fotografiami Krzysztofa Pawelca, muzyką autorstwa Michała Lorenca oraz po raz pierwszy sztuką audiowizualną w wykonaniu Piotra Makowca. Spektakl „Salome” jest wyjątkowy również ze względu na swój interaktywny charakter. Każdy widz zostaje pochłonięty przez wspaniałą atmosferę panującą podczas przedstawienia. To idealny sposób na to, aby na chwilę przenieść się w inny świat i zapomnieć o rzeczywistości.

-Spektakl „Salome” to wydarzenie, z którego jesteśmy bardzo dumni. Otwiera on naszą współpracę ze Stadem Ogierów w Bogusławicach. Jesteśmy zadowoleni z faktu, że nasza okolica cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko turystów, ale także ludzi, którzy widzą w niej kulturalny potencjał do organizowania takich wydarzeń jak spektakle teatralne z udziałem największych polskich artystów- mówi Małgorzata Renasik-Szymala, Dyrektor Grupy Hotelowej MOLO.

Grupa Hotelowa Molo jest nie tylko partnerem i sponsorem całego wydarzenia. W jednym ze swoich ośrodków, Hotelu Magellan***, będzie gościć Panią Grażynę Szapołowską. W pełni angażują się w tego typu imprezy i chcą pokazać, jak atrakcyjnym miejscem jest teren położony w samym centrum Polski nad Zalewem Sulejowskim. Ich udział w wydarzeniu jakim jest spektakl „Salome” to dopiero początek współpracy ze Stadem Ogierów.

–Mamy nadzieję, że nasze działania przyniosą wiele korzyści zarówno dzięki organizowanym przez nas wydarzeniom sportowym jak i kulturalnym. Stado Ogierów jest niezaprzeczalnie idealnym miejscem do tego typu przedsięwzięć- dodaje Małgorzata Renasik-Szymala.

Historia stadniny sięga 1915 roku. Jest to miejsce romantyczne, z duszą i ciekawą przeszłością. Idealne do organizowania imprez sportowych jak i nietypowych wydarzeń kulturalnych, które przyciągną nawet najbardziej wymagającą publiczność. Grupa Molo we współpracy ze stadniną Stado Ogierów na pewno jeszcze nie raz zaskoczy nas swoimi pomysłami.


*** Informacje o Grupie Molo:

Grupa Molo od 10 lat tworzy w Polsce sieć obiektów biznesowych i wypoczynkowych. Zajmuje się świadczeniem usług hotelarskich, konferencyjnych, a także Spa & Wellness .

W skład grupy wchodzą cztery obiekty położne w centralnej i południowej Polsce:
- Hotel MAGELLAN*** - Bronisławów - centralna Polska, nad Zalewem Sulejowskim - Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO - Smardzewice - centralna Polska, nad Zalewem Sulejowskim - Hostel MOLO - Łódź - MOLO - Ośrodek Wypoczynkowy -Polańczyk - województwo podkarpackie, nad Jeziorem Solińskim

Lokalizacje i różnorodność obiektów gwarantują kompleksowość i dostępność oferowanych usług.

Więcej informacji na www.grupamolo.pl