Grupa Accor zorganizowała “Discovery Day” w swoich hotelach w Trójmieście

Grupa Accor zorganizowała “Discovery Day” w swoich hotelach w Trójmieście

Grupa Accor zorganizowała w swoich hotelach w Trójmieście "Discovery Day". Jest to globalna inicjatywa Accora, która kierowana jest do nowych pracowników, by lepiej zapoznać ich z hotelami z portfolio grupy oraz jej głównymi wartościami i misją. 

26 kwietnia i 4 maja do globalnej inicjatywy "Discovery Day" dołączyły zespoły Accor z Trójmiasta. Nowi pracownicy mogli zwiedzić 8 hoteli, które znajdują się w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Oglądali wszystkie klasy pokoi, restauracje i przestrzenie wspólne. Zwiedzaniu każdego z hoteli towarzyszyły opowieści o historii danego obiektu.

Przy okazji nowo zatrudnieni pracownicy mieli okazję też poznać szczegóły charakteru i filozofii stojącej za markami, pod którymi działają. Do marek tych zaliczają się: ibis,  Mercure, Novotel, Sofitel I MGallery.

– Cieszymy się, że po takim czasie mogliśmy zorganizować Discovery Day dla naszych zespołów z Trójmiasta. Dzięki temu nasi pracownicy zagłębili się w bogaty świat każdej z naszych marek oraz poznali każdy z obiektów w Trójmieście od kuchni. Nie można zapomnieć także o aspekcie integracji, umocnienia wzajemnych więzi, które są bardzo istotne w działaniach team-buildingowych, a wymagały w ostatnich miesiącach całkowitej re-organizacji. Wierzymy, że to wydarzenie pomogło naszym pracownikom w pełni zapoznać się z wartościami Accor i zapadnie im na długo w pamięć – podkreśla Patryk Adrych, Guest Experience Manager Mercure Gdynia Centrum.

W inicjatywie wzięły udział takie hotele, jak Mercure Gdynia Centrum, Mercure Gdańsk Old Town, Mercure Gdańsk Posejdon, Novotel Gdańsk Centrum, Novotel Gdańsk Marina, Sofitel Grand Sopot. Rezydent Sopot MGallery i ibis Gdańsk Old Town. 

INFORMACJA PRASOWA