Grand Hotel wyróżniony prestiżowymi odznaczeniem Michelin

Grand Hotel wyróżniony prestiżowymi odznaczeniem Michelin

Wspaniały, pięciogwiazdkowy Grand Hotel w Krakowie otrzymał nie lada wyróżnienie, a mianowicie wysoką pozycję w Czerwonym Przewodniku Michelin „Main Cities of Europe”. Jest to jedno z najbardziej pożądanych odznaczeń branży gastronomicznej i hotelarskiej, które z pewnością zasłużenie przypadło obiektowi Grand Hotel.

Grand Hotel może pochwalić się swoją obecnością w Czerwonym Przewodniku Michelin co roku, począwszy od 2010. Tym razem otrzymał on aż cztery oznaczenia domków w kategorii „Top class comfort”. Jest to najwyższe wyróżnienie spośród krakowskich hoteli. Warto również dodać, że na liście znalazło się aż 27 obiektów z Krakowa oraz 14 z Warszawy.

Nic dziwnego, że to zaszczytne wyróżnienie przypadło właśnie obiektowi Grand Hotel. Jest to bowiem jeden z najbardziej luksusowych obiektów w stolicy Małopolski. Jego stylowe wnętrza zapierają dech w piersiach, a bogata oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających gości. Hotel dysponuje wspaniałymi pokojami hotelowymi oraz apartamentami, urządzonymi w iście królewskim stylu. Ponadto, do dyspozycji gości są dwie wyśmienite, wykwintne restauracje Sala Lustrzana oraz Piano, elegancki Vinna Cafe & bar oraz stylowy Club & Bar. W tych miejscach każdy event firmowych czy towarzyski nabiera niesamowitego klimatu oraz wyjątkowego prestiżu.

Grand Hotel znalazł się w elicie najbardziej stylowych i luksusowych obiektów hotelowych w Europie. Najnowsza edycja przewodnika mieści aż 1537 miejsc z dwudziestu krajów europejskich. Oznaczenia przyznawane są na podstawie tajnej inspekcji, która odbywa się losowo przez anonimowych ekspertów według ściśle wyznaczonych kryteriów, takich samych dla wszystkich obiektów. Grand Hotel może się więc pochwalić standardami i obsługą na najwyższym poziomie.

INFORMACJA PRASOWA