Gdańsk Convention Bureau Partnerem Strategicznym MPI Poland Club

Gdańsk Convention Bureau Partnerem Strategicznym MPI Poland Club
Z przyjemnością informujemy, że przez najbliższy rok, w okresie od maja 2013 do kwietnia 2014 Partnerem Strategicznym MPI Poland Club będzie Gdańsk Convention Bureau GOT.

Co dla Gdańska i Regionu oznacza partnerstwo Gdańsk Convention Bureau i MPI Poland Club?

Gdańsk i Region od kilku lat klasuje się w czołówce polskich destynacji konferencyjnych, czego dowodem jest nie tylko wzrastająca z roku na rok ilość spotkań biznesowych organizowanych w województwie pomorskim, ale też wzrost świadomości za granicą, że Gdańsk to poza historyczną Stocznią Gdańską i jej burzliwą historią, również atrakcyjna destynacja konferencyjna. Także samo Gdańsk Convention Bureau (GCB) jest postrzegane jako jedno z prężniej działających biur convention w Polsce. - Teraz czas, aby zaangażować się promocyjnie w MPI Poland Club i wykorzystać istniejące kanały marketingowe stowarzyszenia do promocji produktów i wydarzeń organizowanych przez GCB oraz podniesienia prestiżu naszego biura - mówi Anna Górska, Prezes Zarządu GOT/GCB.

- Wspomagamy również organizacje, w których widzimy potencjał, a MPI niewątpliwie taki potencjał posiada - dodaje.

- Bardzo sie ciesze, że udało nam się znaleźć sponsora strategicznego, ktory pozwoli nam rozwinąć skrzydła i wykonać kolejny krok dla budowania podwalin naszej organizacji w Polsce. Związanie się z właściwym podmiotem bylo dla nas kluczowe ze względow wizerunkowych i cieszymy sie, że Gdańsk Convention Bureau dostrzega w Meetings Professionals International miejsce do promowania swojej destynacji. Postaramy sie wesprzeć naszych partnerow, aby większa liczba organizatorow spotkan kierowala swój biznes do Trojmiasta - mówi Wojciech Liszka, Prezes Stowarzenia MPI Poland Club.

Współpraca ta oznacza rowniez, ze wydarzenia organizowane przez MPI Poland dwukrotnie w najblizszym roku zagoszczą nad morzem.

GCB jest od lat bardzo aktywne w środowisku międzynarodowych stowarzyszeń, działających w przemyśle spotkań m.in. ICCA International Congress And Convention Association, gdzie Prezes Górska jest Przewodniczącą Oddziału Europy Centralnej tego stowarzyszenia.

Dzięki partnerstwu dwie tegoroczne konferencje szkoleniowe MPI odbędą się w Gdańsku. Oficjalne ogłoszenie Partnerstwa odbędzie się podczas targów IMEX, które w dn. 21-23 maja odbędą się we Frankfurcie.***
O GDANSK CONVENTION BUREAU:
Gdańsk Convention Bureau (GCB) zostało powołane w 2005 roku jako miejskie biuro kongresów. Jest częścią Gdańskiej Organizacji Turystycznej, stowarzyszenia, które zrzesza ponad 110 członków. Miasto Gdańsk jest strategicznym Partnerem. Na mocy porozumienia z Polską Regionalną Organizacją Turystyczną (PROT) GCB jest odpowiedzialne za promocję turystyki biznesowej. Od 2007 GCB jest pełnoprawnym członkiem ICCA - największego stowarzyszenia w branży. Głównym zadaniem Gdańsk Convention Bureau jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w naszym regionie.


INFORMACJA PRASOWA