GCB Press Release - Świąteczne spotkanie z Ambasadorami Kongresów Polskich w Gdańsku

GCB Press Release - Świąteczne spotkanie z Ambasadorami Kongresów Polskich w Gdańsku
Świąteczne spotkanie z Ambasadorami Kongresów Polskich w Gdańsku

W najbliższy piątek, 7 grudnia w restauracji Filharmonia odbędzie się organizowane przez Gdańsk Convention Bureau (GCB) spotkanie biznesowo-świąteczne z członkami Pomorskiego Klubu Ambasadorów Kongresów Polskich.

Świąteczna kolacja z wyraźnymi, świątecznymi akcentami kulinarnymi oraz liczne atrakcje, w tym m.in. wspólne kolędowanie przy muzyce granej na żywo oraz degustacja win w obecności profesjonalnego someliera zagwarantują spotkaniu niezapomniany charakter. Podobnie jak niezwykle klimatyczne wnętrza restauracji Filharmonia znajdującej się tuż nad brzegiem rzeki Motławy, które na pewno przypadną do gustu zaproszonym gościom.

Celem spotkania jest przekazanie informacji o wsparciu, jakiego GCB może udzielić pracownikom uczelni, naukowcom, profesorom w ich działaniach polegających na sprowadzaniu do Gdańska i Regionu Pomorskiego różnego rodzaju konferencji. Tym samym GCB chciałby zachęcić przedstawicieli środowisk naukowych do aktywnego uczestnictwa w promowaniu Gdańska i Regionu Pomorskiego jako atrakcyjnego miejsca dla szeroko pojętej turystyki biznesowej.

Ambasadorzy mogą liczyć na wsparcie GCB w zakresie:- konsultacji merytorycznych - przygotowania oferty możliwości konferencyjnych miasta Gdańska i Regionu Pomorskiego- wspólnego opracowania tzw. BIDu - oferty organizacji konkretnej konferencji w Regionie Pomorskim- aktywnego uczestnictwa i pomocy w przeprowadzeniu tzw. site inspections (wizyt studyjnych) na Pomorzu dla organizatorów konferencji, które staramy się pozyskać- dostępu do materiałów promocyjnych GCB - stałego dopływu informacji o branży turystyki biznesowej - newsletter- możliwość uczestniczenia w spotkaniach i szkoleniach branżowych.
Na spotkanie zaproszeni zostali również członkowie MPI Poland Club.Udział w spotkaniu Klubu jest również niepowtarzalną okazją do podsumowania mijającego roku oraz przedstawienia planów GCB na rok 2013. To także możliwość nawiązania cennych kontaktów pomiędzy Ambasadorami, przedstawicielami gdańskiego świata nauki oraz reprezentantami branży turystyki biznesowej.

Pomorski Klub Ambasadorów Kongresów Polskich został powołany do życia 24 listopada 2010 roku. Jego oficjalne otwarcie odbyło się na Stadionie PGE ARENA z udziałem Wiceprezydenta Miasta Gdańska - Andrzeja Bojanowskiego. Obecnie w Pomorskim Klubie zasiada 16 ambasadorów.Relacja ze spotkanie wkrótce!

INFORMACJA PRASOWA