GCB Press Release - Aplikacja GCBeVENT dostępna już na iPhone i Android

GCB Press Release - Aplikacja GCBeVENT dostępna już na iPhone i  Android
Aplikacja GCBeVENT dostępna już na iPhone i Android! Na świecie więcej ludzi posiada telefony komórkowe niż szczoteczki do zębów. Więcej osób ma też dostęp do Internetu niż do bieżącej wody na naszym globie.

Informacje o tym, jak szybko rozwija się mobilny świat skłoniły Gdańsk Convention Bureau do podążania za nowym trendem i wprowadzenia innowacyjnego, jedynego w Polsce produktu: aplikacji kongresowo - eventowej na smartfony. Aplikacja jest dedykowana organizatorom spotkań biznesowych, wspomagając organizację eventów w Gdańsku i Regionie.

Szczegółowe funkcjonalności aplikacji to: . lista delegatów, prelegentów (możliwości połączenia z kontami facebook, twitter oraz linkedin), agenda konferencji (opis zajęć, prelegentów, miejsce i czas zajęć) - możliwość tworzenia własnej spersonalizowanej agendy, obiekt konferencyjny (opis, możliwości dojazdu, rzuty pięter, oznaczenie sal, wyjścia ewakuacyjne itd.), mapa miasta, oznaczenie obiektów konferencyjnych, hoteli związanych z wydarzeniem, komunikacja publiczna, transfery, strefa sponsora, możliwość tworzenia quizów, konkursów podczas konferencji, ankiety ewaluacyjne po każdej sesji.

Zaletą gdańskiej aplikacji GCBeVENT będzie jej dostępność na cztery systemy operacyjne, tj. Android, iOS (iPhone), Blackberry oraz Windows Phone. Aplikacja jest już dostępna do bezpłatnego pobrania na systemy iOS oraz Android.

NOTATKA PRASOWA