GBTA i MPI łączą swoje siły, by stworzyć nowy wspólny program edukacji i szkoleń w 2013 roku

GBTA i MPI łączą swoje siły, by stworzyć nowy wspólny program edukacji i szkoleń  w 2013 roku
Global Business Travel Association (GBTA) – globalny głos branży meeting industry - i Meeting Professionals International (MPI) – największa i najbardziej aktywna globalna społeczność branży spotkań 8 października 2012 poinformowały o nowym przedsięwzięciu. Obie organizacje będą pracować razem, aby wspólnie tworzyć innowacyjne i najlepsze programy edukacyjne dla branży. "To jest pierwsze i jedyne partnerskie stowarzyszenie zarządów, do którego GBTA przystąpiła od czasu utworzenia swojej Akademii. Wierzymy, że MPI jest odpowiednim partnerem, z którym możemy edukować branżę spotkań i skutecznie docierać z naszą ofertą do tego rynku" - powiedział dyrektor wykonawczy i COO GBTA, Michael W. McCormick. "Nasi członkowie będą czerpać korzyści z tego partnerstwa przez wiele lat". Specjalny komitet wykonawczy zacznie pracować nad nowym programem, który będzie dostępny już w 2013 roku. Obie instytucje łączą swoją dotychczasową wiedzę i doświadczenie, aby pracować nad nowym, atrakcyjnym programem edukacyjnym i ofertą szkoleń.

"Ciągle słyszę od naszych członków, że chcą się stowarzyszać i współpracować w celu pogłębienia swoich zawodowych umiejętności. Współpraca z GBTA umożliwi nam dostarczenie branży profesjonalnych szkoleń z zakresu zarządzania, tworząc nowe standardy doskonałości," powiedziała Cindy D'Aoust, COO MPI. "W efekcie otrzymamy lepszą wartość zarówno dla naszych członków jak i całego przemysłu."

Nowy wyższy poziom szkoleń będzie dostępny zarówno dla członków MPI i GBTA. Zapowiadany plan edukacyjny wyrasta z najlepszych programów GBTA Strategic Meetings Management Certification (SMMC) i MPI Certificate in Meetings Management (CMM).

GBTA to światowy lider turystyki i przemysłu branży spotkań, którego ponad 5000 członków generuje roczny obrót ponad 340 mld USD. MPI Meeting Professionals International to największe globalne stowarzyszenie skupiające profesjonalnych organizatorów spotkań, głęboko wierzące w niepodważalną rolę spotkań firmowych i międzyludzkich kontaktów w procesie osiągania celów organizacji. MPI to ponad
21 000 członków zrzeszonych
w 71 klubach
i oddziałach
w 86 krajach.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę gbta.org/academy lub http://www.mpiweb.org/Education/CMM

Informacja prasowa