Franczyza oraz aranżacja przestrzeni sklepowej głównym tematem Retail Innovations Theatre

Franczyza oraz aranżacja przestrzeni sklepowej głównym tematem Retail Innovations Theatre

W dniach 19-20 listopada w Expo XXI w Warszawie będą miały miejsce Międzynarodowe Targi Wyposażenia, Technologii i Usług dla Handlu RetailShow 2014. W ramach tego wydarzenia zostanie przeprowadzony cykl dwudniowych warsztatów Retail Innovations Theatre, podczas których zostaną poruszone tematy budowania sklepowego wizerunku, efektywnej aranżacji wnętrz sklepowych oraz funkcjonowania systemów franczyzowych.

Retail Innovatnions Theatre to bezpłatne warsztaty branżowe, które odbędą się w dniach trwania Targów RetailShow 2014, 19-20 listopada. Prezentacje oraz wystąpienia ekspertów w ramach tego wydarzenia będą odbywały się w godzinach 10:00 – 15:00.

Jednym z najważniejszych tematów będzie aranżacja przestrzeni sklepowej, tak by w najskuteczniejszy sposób przykuć uwagę klientów oraz najlepiej wyeksponować konkretne produkty. Tę część warsztatów poprowadzi dr Marek Borowiński, specjalizujący się w Visual Merchandisingu oraz psychologii koloru. Opowie on uczestnikom o charakterystycznych zachowaniach zakupowych, przybliży tematykę psychofizjologii widzenia oraz przedstawi najnowsze trendy w rozwoju handlu detalicznego.

Drugą część warsztatów poprowadzi Dagmara Habiera, trener i konsultant z VM Studio Retail Solution, która opowie w jaki sposób budować najskuteczniejsze strategie obsługi klienta oraz przedstawi najważniejsze cechy profesjonalnego i efektywnego sprzedawcy.

Ostatni dzień warsztatów zostanie poświęcony tematyce franczyzy. Ekspert tej dziedziny przedstawi najważniejsze zasady funkcjonowania tego typu systemów, a także omówi korzyści płynące z takiego pomysłu na biznes oraz jego potencjalne zagrożenia.

Wszelkie szczegółowe informacje zarówno na temat samych Targów RetailShow, jak i prowadzonych warsztatów, można znaleźć na stronie wydarzenia www.retailshow.pl/pl/innovation-theatre.

INFORMACJA PRASOWA