Forum Branży Eventowej FBE 2017

Forum Branży Eventowej FBE 2017
Celem Forum Branży Eventowej jest ukazanie formy eventu jako spójnego składnika komunikowania się z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa.

Czy zmieniający się świat sprawi, że będziemy mieli coraz mniej czasu? Czy realny świat i nasza rzeczywistość przeniesie się do przestrzeni wirtualnej? Czy eventy pokazały nam już wszystko i nie zaskoczy nas nic? Czy dla branży eventowej jest jeszcze miejsce?

Kolejna edycja FBE poświęcona jest wpływowi zmian społecznych i rynkowych na biznes eventowy oraz temu jak ten sektor pod ich wpływem powinien i będzie ewoluował. W styczniu 2017 porozmawiamy o tym, jak organizując eventy powinniśmy się zmieniać, żeby nową rzeczywistość wykorzystać dla rozwoju i biznesu. Omówimy też, jak nieuchronne już zmiany w życiu naszych klientów i pracowników zauważyć i uwzględnić w strategiach marketingowych i HR przedsiębiorstw. A może okaże się, że event, czasem wbrew pozorom, jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi komunikacji ze społeczeństwem przyszłości? Warto to wszystko wiedzieć.

Program Forum Branży Eventowej 2017:
9:00 - Sesja networkingowa
10:00 - Przyszłość zaczyna się dziś - jaki jest wpływ technologii i zmian pokoleniowych na formy spędzania czasu. (Wojciech Herra)
10:45 - Eventy w realu i w digitalu, czy to możliwe już dziś? Czy w okół eventu możemy budować całoroczną komunikację marki? Jakie nowe wyzwania pojawiają się przed agencjami eventowymi? (Panel ekspercki
11:30 - Catering dla mózgu. Jak przygotować catering, aby wspomógł on dobre samopoczucie i procesy myślowe uczestników? (Agnieszka Piskała)
12:00 - Sesja networkingowa (Networkingus)
13:00 - Ta Pani w tym futrze przyszła i w tym futrze wychodzi. Jak tworzyć angażującą opowieść wokół marki i jaką rolę w tej opowieści odgrywa event? (Dorota Krasnodębska - Wnorowska)
13:35 - 10 eventowych trendów na 2017, czyli jak się zmienia świat spotkań! (Krzysztof Celuch)
14:10 - Czy przyszłość zaczyna się w 2017 roku? Jakie trendy i zmiany czekają na organizatorów i uczestników eventów? (Panel ekspercki)
14:50 - Sesja networkingowa
16:00 - "Grywalizacja - nowoczesne narzędzie wsparcia strategii" (Monika Dymacz - Kaczmarczyk)
16:35 - Race na stadionie, zawał na maratonie, udar na bankiecie, złamaną ręką na firmowej integracji. Jakie są granice odpowiedzialności organizatora eventu i jakie środki ostrożności warto przedsięwziąć? (Panel ekspercki)
17:10 - Oficjalne wręczenie nagród konkursu Top Event
17:30 - Zakończenie części merytorycznej
18:00 - Zakończenie forum

Więcej informacji na www.forumevential.pl
Znajdź nas na Facebooku!

INFORMACJA PRASOWA