Fit-Expo 2015 na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Fit-Expo 2015 na Międzynarodowych Targach Poznańskich

W dniach 15-17 maja 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Fit-Expo 2015. Szczególna uwaga zostanie poświęcona strefie fitness w hotelach i innych obiektach konferencyjnych, a główną atrakcją będzie prezentacja Wzorcowej Strefy Fitness w Hotelu.

Strefa fitness oraz siłownie stają się powoli standardem każdego hotelu, ale często sportowe przestrzenie hotelowe pozostawiają wiele do życzenia pod względem jakości usług oraz stanu dostępnego sprzętu. Dlatego też w trakcie tegorocznych Targów Fit-Expo zostanie zaprezentowana oferta skierowana przede wszystkim do właścicieli i managerów hoteli, którzy chcieliby stworzyć w swoim obiekcie strefę fitness z prawdziwego zdarzenia.

- Trendy panujące w hotelach, konieczność doposażenia obiektów skłoniły nas do wzbogacenia Fit-Expo w wydarzenie merytoryczne dedykowane hotelarzom, a także do przygotowania Wzorcowej Strefy Fitness w Hotelu. Jako nowość na terenie ekspozycji powstanie specjalna przestrzeń z przykładowymi strefami fitness dopasowanymi do powierzchni, którymi dysponują hotele. Hotelarze zainteresowani sprzętem i wyposażeniem fitness zobaczą, jak zaaranżować taką strefę w obiekcie. Będą mieli również okazje do bezpośredniej rozmowy z firmami produkującymi i sprzedającymi sprzęt – mówi Anna Myślak, dyrektor targów Fit-Expo 2015.

Oferta trzydniowych Targów Fit-Pro 2015 skierowana jest nie tylko do hotelarzy, ale do wszystkich tych, którzy planują rozpocząć biznes w postaci własnej siłowni lub taką działalność już posiadają i pragną rozwijać ją zgodnie z najnowszymi trendami. W trakcie eventu goście będą mogli zapoznać się z nowinkami w branży sprzętu fitness, oprogramowania czy przyrządów rehabilitacyjnych. Będzie można wziąć także udział w różnorodnych warsztatach i wykładach, dotyczących rozwoju branży fitness. Fit-Expo 2015 to również niezapomniana okazja do zdobycia nowej wiedzy na temat prowadzenia tego typu biznesu oraz nawiązania nowych biznesowych znajomości.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu na stronie: www.fitness.mtp.pl.

INFORMACJA PRASOWA